Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasi aki eddig nekem csapta a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasi aki eddig nekem csapta a szelet, mostmással flörtöl, hogyan érjem el, hogy ne érdekeljen?

Figyelt kérdés

Eldöntöttem , hogy nem fog érdekelni es tudom , hogy butasag , stb , a pasi úgyse próbált úgysemtovább lépni , úgy hallottam van baratnöje , gondolom azért , de sokat kacagtunk es élveztema figyelmét. Ezt mindenki latta , hogy folyton utánamlóg

Most meg fogadta egy csaj udvarlasat , akinek sikerult elerni , hogy vegre felfigyeljen ra , a csaj fiatalabbis .

Most mindenki szemeben koppantam es a csaj nagyon buszke es boldog . Ö is latta az elözmenyeket , es baratkozott is velem , mindenem irigyelte a cipöm , taskam es vegul megpróbált lehúzni penzzel is emiatt nem baratkoztam vele többet

Most azt hiszi mindneki , hogy irigysegböl nem beszelek vele , a pasi is .

Az se esik jól hogy figyelmetad annak a nönek, biztatja es ha keri a nö hogy magyarazzon meg nekidolgokat ( folyton minden uruggyel keresi ) akkor mondja persze stb


2019. szept. 14. 17:02
 1/5 A kérdező kommentje:
Nagyon faj es idegesit a helyzet , hiaba nem akarom nem tudom kikapcsolni az erzeseket
2019. szept. 14. 17:02
 2/5 anonim ***** válasza:
Addig kell formálnod magad, amíg végre érzelemmentes droid leszel.
2019. szept. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tini problémák.
2019. szept. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha valaki érti miről van szó,forditsa le.
2019. szept. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

4: eddig a pasi neki csapta a szelet, most másnak, és ezért féltékeny, meg fél, hogy mások azt hiszik lenyomta a csaj.



Mondom, tini probléma

2019. szept. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!