Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ezt meddig lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezt meddig lehet tolerálni?

Figyelt kérdés

Bő 2 hónapja vagyok együtt egy lánnyal, de picit érdekes amit mostanában csinál velem.

Előfordul, hogy nem tudok hozzá menni, és akkor hisztizik, szakítani akar, vagy csúnyán beszél velem telefonon.

Néha meghivom erre arra, veszek neki valamit, nem sajnálok tőle semmit, úgy bánok vele emberileg is, ahogy egy nővel kell, olyankor mondja is, hogy hálás, és szeret engem, soha senkivel nem volt neki ilyen jó,de amint van egy kis hiba, nincs kedvem, vagy nem úgy végzek a dolgaimmal, vagy csak lenne más elfoglaltság, esetleg barátok akkor egyből vált, és úgy beszél velem mégis mint akit nem szeret. Támogatnám amibe kell, anyagilag is tudnám mert lenne miből, de nem szeretném azt, hogy csak azért legyen velem rendes, és normális, mert pénz van.


2019. okt. 22. 18:00
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
91%
Az első ilyen hiszti után meg kellett volna húznod a határaid, a másodiknál pedig kidobni.
2019. okt. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
82%
Ha folyton ezt-azt veszel neki, és úgy érzed, hogy anyagilag is támogatnád, akkor elég egyoldalú ez a kapcsolat.
2019. okt. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretem, és abban bízok hogy a bizalmatlansága miatt van, sok csalódás után
2019. okt. 22. 18:05
 4/32 anonim ***** válasza:
90%

Nem normális, hogy ilyen önző és ki akar sajátítani.

Sürgősen tisztázd vele, hogy ez így nem mehet tovább.

Ha nem változtat ezen, hagyd ott, mert csak fokozódni fog a hisztije.

2019. okt. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Próbálom támogatni, mert az ő kis fizetése annyira elég, hogy az albérletet fizesse és egyen, én jól keresek, nem szenvedek hiányt semmiből, és segítem őt amivel lehet. Amíg nem voltak a hisztik addig úgy gondoltam ettől függetlenül hálás, szeret, és miért ne támogathatnám, ha tudom neki nem könnyű anyagilag, alig marad magára. Az sem szeretném, hogy úgy ahogy írod egyoldalú lenne
2019. okt. 22. 18:08
 6/32 anonim ***** válasza:
79%
Hát, ha egy ilyen embert képes vagy szeretni akkor nem lehetsz jobb te sem. További jó álmodozást, hogy valaha megváltozik, te is rájössz majd, hogy nem fog, de addig legalább jól kihasznál. Ez a viselkedés nem csalódások vagy bizalmatlanság kérdése, hanem a jelleméé. Önző, erőszakos, nulla konlfiktuskezelési képességgel. Akárhányszor nem úgy történik valami, ahogy ő azt elképzelte, így fog reagálni, te pedig minden egyes meghunyászkodásoddal azt erősíted benne, hogy helyes amit csinál. Kedves egészségedre, legalább addig se megy normális emberek közelébe.
2019. okt. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Ha már ennyire akarsz támogatni valakit, keress olyat, aki ezért sokkal hálásabb!
2019. okt. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, nem örülök neki, hogy nem sok esély van arra, hogy lesz javulás.


Nem akarom mindenáron támogatni, ha jobb helyzetben lenne és magának is tudna venni dolgokat nem nyitnám a pénztárcát, az a baj van hogy ki kell segíteni, és rám számíthat.

2019. okt. 22. 18:16
 9/32 anonim ***** válasza:
78%
Miért nem éhező gyerekeket támogatsz? Ja, hogy velük nem lehet dugni? Akkor pénzeld csak a kislányt, és hallgasd a hisztijét. Megérdemled.
2019. okt. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
91%
Mihelyt elzárod a pénzcsapot dobni fog. Sajnálom,hogy ezt kell irjam,de kevés az esély,hogy megváltozzon.
2019. okt. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!