Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, ilyen feltételekkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ilyen feltételekkel tudnátok tolerálni, hogy a nő sok időt tölt a fürdőszobában?

Figyelt kérdés

Ez van,én nem tudok gyorsan elkészülni és nem is akarok.Nekem fontos,hogy mindenre legyen időm és ne kelljen kapkodni valaki más miatt.Viszont ezzel senkit sem zavarok, mert:


-mindig akkor mennék a fürdőszobába,ha a párom mondjuk már végzett.

-ha időre kell menni, mindig tudom,mennyi időre van szükségem,így ugyanúgy sokat bent vagyok,de időben kijövök és sosem késnénk el.Eddig sem késtem.



Lényegtelen,hogy ki mit csinál bent,én az alap dolgokat szoktam,de nekem az is időigényes. Képtelenség 5-10 perc alatt például sminkelni,mert eleve 1 perc,míg bemasszírozom,5 perc minimum,de inkább 10,míg úgy beszívódik,hogy lehet rá sminkelni és ez még csak egy reggeli hidratáló. Nem mennék bele a részletekbe,a kérdés baromira nem erről szól, hanem arról,hogy úgy,hogy ezzel senkit nem zavarok,tolerálható-e férfiként.


2018. szept. 10. 13:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
76%

Hmm... én 20 perc alatt kész vagyok. Smink, frizura, ruha (előre kikészítve).

Én utálok szarakodni. Gyors és eredményes munkát szeretem. Pepecseléstől elmegy a kedvem a női léttől is.

2018. szept. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
73%

Bocsi, hogy nőként válaszolok, de szerintem teljesen felesleges állandóan kivakolnod az arcodat. 1. egészségtelen 2. a smink egy álarc, becsapod a másikat

Ha túrázni mentek, akkor is egy kiló sminket fogsz magadra kenni? Vagy ha csak leugrotok vásárolni?


A legtöbb srác a természetesség híve. Nem attól leszel szép, ha órákat töltesz a fürdőben nap mint nap, azzal csak az önbizalomhiányodat próbálod palástolni.


Azt a rengeteg időt a pároddal együtt is tölthetnéd, ami szerintem, sokkal jobb és értékesebb.

2018. szept. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

én többnyire az esti fürdőszobai időzésre gondoltam...

nem érdekel,ki mit részesít előnyben.A kérdés nem ez.

Amúgy meg férfiakat kérdeztem.

köszi

2018. szept. 10. 13:39
 4/19 A kérdező kommentje:
érdekes,hogy privátban mindig normálisak válaszok jönnek és a kérdésre válaszolnak.Köszönöm innen is!
2018. szept. 10. 13:40
 5/19 anonim ***** válasza:
92%
Na akkor válaszolok férfiként, nem nem lenne probléma ha ebből nincs gubanc meg késés. Az eredmény biztos megéri.
2018. szept. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
12%
Én csak olyan feltételek mellett tudom ezt tolerálni, ha a fürdőből kijövet mélytorkosan lecumiz a csajszi.
2018. szept. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
egyébként tényleg megéri.Nekem fontos,hogy minden egyben legyen rajtam.Magam miatt,nem a férfi miatt.Ezt pedig én személy szerint nem tudom összecsapni.
2018. szept. 10. 13:43
 8/19 anonim ***** válasza:
68%

Nem értelek, ha az esti fürdőszobai időzésre gondoltál, akkor hogy jön ide a reggeli hidratáló, meg a sminkelés?


Amúgy mennyi a "sok", pl a sminkelésnél? 20 perc, vagy másfél óra? Nem mindegy...

2018. szept. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
a szexuális kreativitásommal nincs gond.
2018. szept. 10. 13:44
 10/19 A kérdező kommentje:

"Nem értelek, ha az esti fürdőszobai időzésre gondoltál, akkor hogy jön ide a reggeli hidratáló, meg a sminkelés?"


Úgy,hogy az egy példa volt a sok közül.



" Nem értelek".


Nő vagy,azon lepődtem volna meg,ha érted.

2018. szept. 10. 13:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!