Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan deríthetném ki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan deríthetném ki, hogy valóban tetszem neki?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


A cég ahol dolgozom, két telephellyel rendelkezik a városban, én az egyik helyen, a kollégám a másik helyen dolgozik.


Kb 2 hete egy közös projekt során úgy alakult, hogy együtt dolgoztunk. Végig mosolygós, kedves volt velem, kiderült, hogy a számítástechnika a közös hobbink, jókat beszélgettünk a téma kapcsán, hisz kapcsolódott a projekthez is.


2 napig tartott a projekt, mindkét nap jól telt, azt vettem észre magamon, hogy én is elmosolyodtam, mikor ő éppen rám mosolygott.


Majd visszatért oda ahol dolgozik, így nem tudtunk találkozni, de egy kolléganőm akivel régebb óta együtt dolgozom, kérdezgetni kezdett "rólunk", nem értettem honnan jött neki az egész, majd elmondta, hogy szerinte a projekt partneremen tisztán látszott, hogy bejövök neki.


Én nem vettem ezt észre, úgy gondoltam, csak ilyen mosolygós közvetlen mindenkivel, még a nevét sem tudtam pedig a projekt végén alá kellett írnunk egy papírt.


A kollégám cselesebb volt, mert később rámírt a céges csevegő rendszeren, igaz csak szakmai dolgokról beszélgettünk.


Ma a folyosón sétáltam az iroda felé, mikor hirtelen megjelent mellettem, meglepett, mert azóta nem láttam a mi telephelyünkön, így kicsit megtorpantam. Ő is megállt, csak mosolygott és nézett.


Kicsit kellemetlen volt a helyzet, majd megtörte a csendet, azt mondta menjek előre nyugodtan, de én már az iroda ajtaja előtt álltam, mondtam is neki, hogy már megérkeztem.


Ő azt mondta a folyosó végén lévő hátsó irodába tart, segíteni kell neki az egyik géppel van a baj, annyit mondtam neki, hogy akkor te nyertél majd rámosolyogtam, amit viszonzott is ("te nyertél" = arra utalva, hogy ő tovább megy), majd mikor elment mellettem hallottam, hogy halkan mondta, hogy "még nem nyertem."


Valahogy ezt a kijelentését nem tudtam hova tenni..


Délután kimentem kolléganőmmel kávézni, majd megláttam, hogy a padon ül, és beszélget az egyik kollégájával, néha-néha felénk nézett, kolléganőm halkan meg is jegyezte, hogy még mindig nem hiszed el, hogy bejössz neki?


Lehet bennem van a hiba, de én nem érzem, hogy bejönnék neki, de kolléganőm kezdi a bogarat beleültetni a fülembe..


Szeretnék rájönni tényleg van-e alapja a dolognak, de bolondot sem szeretnék csinálni magamból. Sajnos azt sem tudom mikor jön hozzánk legközelebb, csak írni tudok neki.


Válaszokat előre is köszönöm.


2019. okt. 22. 19:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Minden férfira így rákattansz, aki mosolyog és kedves?

Egyébként ha akarna valamit, lépne.

2019. okt. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Próbáld meg kideríteni, hogy van-e barátnője. Ha nincs, akkor nyiss felé te is, keresd a társaságát. Szimpatikus vagy neki, szóval ebből még bármi lehet :)


Viszont nekem pl. van egy kollégám, akiről tudom, hogy van párja, ráadásul gyerekük is van. Ettől függetlenül annyira közvetlenül viselkedik velem, bókol, gyakran néz, hogy ha nem tudnám, hogy van családja, könnyen azt hihetném, hogy akar valamit. Ennyinél viszont meg is áll a történet, mert nem lép, nem udvarol, tehát semmi olyat nem tesz, ami miatt azt hihetném, hogy akar tőlem valamit. Tehát légy óvatos, de próbálj nyitni felé, viszont ne kínáld magad tálcán. :)

2019. okt. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Biztos tetszel neki, de ha akar is valamit, akkor lepni fog.

Csak azert mert tetszik valaki, az nem feltetlenul azt jelenti, hogy kozelebbrol is meg akar ismerni.

2019. okt. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem vagyok rákattanva, mint írtam is, amíg kolléganőm nem mondta nekem, nekem fel sem tűnt, úgy gondoltam közvetlen, ahogy a második válaszoló is írta.


Egyébként mondtam is kolléganőmnek, hogyha egy férfi lépni akar, akkor lépni fog, erre azt mondta, hogy ő már lépett, csak nem veszem észre..


Második válaszoló köszönöm a tanácsot :)

2019. okt. 22. 21:05
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem igaz, nem lépett. Lépés az, ha elhív kávézni, vagy koncertre, vagy randira, vagy egy pohár borra, vagy filmezni, stb.

ez nem történt meg. Még ha ha rád írna úgy, hogy dumcsizzatok, és magán dolgokról kezdene írni, hogy van-e párod, ilyesmi, az is lehet akár lépés, de hogy a munka miatt rádír, az nem. Ne hagyd, hogy a barátnőd belédbeszéljen hülyeségeket. Lehet van otthon menyasszonya, és hiába vagy neki szimpi, vagy talál szépnek, nem fog semmit lépni (jobb esetben..) felnőtt korban ezek a dolgok már nem ilyen egyszerűek.

Való igaz, amit mondtál, hogy ha akar valamit, fog keresni ismerkedés céljából.


Ha nem teszi, akkor annyit tehetsz, hogy ha látod, vagy írsz neki, emgkérdezheted, hogy: figyi, nagyon szimpi voltál nekem, van párod? nincs? akkor van kedved velem délután meginni egy kávét, pohár italt, mit tudom én..

2019. okt. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi lett kérdező?
2020. dec. 13. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!