Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Hogyan deríthetném ki hogy a...

Hogyan deríthetném ki hogy a lányom az valóban tőlem van-e, úgy hogy az anyukát ne sértsem meg és hogy ő ne tudja meg hogy kutakodom!?

Figyelt kérdés
Január végén született a kislány,máj 17.-én jöttünk újra össze,megkérdeztem párszor tőle,hogy biztos tőlem van-e,és ő azt állítja hogy 100%,de kételyeim vannak,azt is állítja hogy májusban csak velem volt ,,úgy" együtt!!
2010. ápr. 6. 10:41
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
63%
Jó hamar teherbe esett akkor
2010. ápr. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
94%
Hát ha januárban lett a gyerek, akkor nem biztos, hogy májusban indult, inkább áprilisban. Ha nem vagytok összeházasodva akkor kérj vizsgálatot, mielött elismered a gyereket. Az anyuka nem sértödhet meg, különösen, ha a azalatt,a mig nem voltatok egy pár, más is volt az életében.
2010. ápr. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
94%
Tényleg kérj vizsgálatot, inkább sérődjön meg minthogy egy életen át hazugságban élj.
2010. ápr. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
100%
Azt csak te tudhatod, hogy mennyire "ledér" a nőszemély. Mielőtt májusban újra összejöttetek mennyi ideig nem voltatok együtt? Ha csak 1-2 hónap akkor nem biztos, hogy azalatt beújított egy szexkalandot, pláne úgy hogy nem védekezik közben!
2010. ápr. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
100%

szia!


Az anya beleegyezése nélkül nem lehet dns-vizsgálatot végezni. Kényes ügy, mert ha tőled van, akkor akár szakítás is lehet abból, ha megkéred erre. Viszont az is fennállhat, hogy neveled a "nem saját" gyerekedet. Ezt alaposan , körültekintően kell kezelni. Van-e olyan konkrétum, ami alapján tudod hogy esetleg mással is lehetett? Szóbeszédre ne hallgass, vagy arra hogy nem hasonlít rád a pici, vagy a vércsoport sem egyező a tiéddel , ezek nem jelentenek semmit!

2010. ápr. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
100%

elvileg lehetséges: tegyük fel, hogy máj 17-én fogant. orvosi gyakorlatban ezt már 2 hetes terhességnek tekintik. az átlagos terhesség 40 hét, tehát ha pontosan érkezik a baba, akkor febr. 8-a lenne a születés napja. de egy baba érkezhet 38. hétre is. nem tudod, hányadik terhességi hétben született hivatalosan?


ha ilyen gyanúd van, hát nehéz... eddig nem fedezted fel, hogy hasonlítana rád valamiben?

2010. ápr. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:

10:56 vagyok


igen, elsőre a közismert genetikai öröklődésre lehet alapozni. szemszínek, vércsoportok, lehetőleg nagyszülőkig felmenően. ha ezek stimmelnek, akkor passz. de pl. nagyon jellegzetes már ilyen kis korban a kéz és lábforma, lábujjak mérete elhelyezkedése. ez nem hajaz a tiedre, vagy valakiére a családodból?

2010. ápr. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
100%

Hivatalos célra nem használható, de van anonim része is.


www.genetech.hu

2010. ápr. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
53%
Ezt nem lehet körültekintően kezelni, mert a vizsgálat úgyis csak az anya beleegyezésével történhet, tehát nem lehet kikerülni. Meg is tagadhatja, és akkor ugye bíróság útján kell kérni a DNS vizsgálatot. Szóval készülj fel a szakításra, ha megkéred erre, az alternatíva pedig az, hogy lehet, hogy más gyerekét fogod nevelni. A lehetséges helyzetek: a vizsgálat kimutatja, hogy nem a tiéd a gyerek, ebben az esetben olaj. A vizsgálat kimutatja, hogy a gyerek a tiéd, de az anyja elhagy, mert nem bíztál benne, és fizetheted a gyerektartást, miközben csak 2 hetente látod a gyereket. Végül pedig nem végeztetsz vizsgálatot, együtt is maradtok, de lehet, hogy a gyerek nem a tiéd. Nem egyszerű...
2010. ápr. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
Szerintem a orvost is meg lehetne kérdezni, hányadik terhességi hétben történt a szülés (erről nem kell az anyukának tudni), ill. amikor a kórházat elhagyta szülés után, ő is és a baba is külön-külön kaptak egy zárójelentést, amiben benne van, időre jött-e a baba vagy sem, mennyire volt fejlett stb. Ezt nézd meg... ha esetleg nem találod, az már eleve gyanús, de nyugodtan kérdezd meg a párod róla, természetes hogy ez téged érdekel, még akkor is ha nem lenne ilyen gyanúd, az én férjem is elolvasott anno mindent, hiszen mindent tudni akart rólunk. Ez természetes. Ha magától értetődően megmutatja ezeket a papírokat, akkor talán megnyugodhatsz, bár valóban a DNS vizsgálat lehet csak teljesen biztos. Ha külön voltatok, ezért nem sértődhet meg... messziről jött ember azt mond amit akar, tartja a mondás, nem ok nélkül vagy bizalmatlan. Járj utána szerintem is.
2010. ápr. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!