Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon rosszul vagyok mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon rosszul vagyok mit tegyek? Barátom nem akarom hogy megtudja

Figyelt kérdés
Ma nála vagyok és muszáj volt a családjával vacsizni nekem ez már sok volt mert én nem bírok emberek között lenni. Meg nem voltam ezzel orvosnál de már kb 16 eves koromtól így rosszul leszek. Barátom már elaludt voltam kint a levegőn is de még mindig rosszul vagyok. Ő azt mondta egész este csak ketten leszünk.
2019. okt. 22. 21:57
 1/6 Noren1989 ***** válasza:
76%

Mindenképp beszéld meg vele, rövid úton.

Mély légzés, SZUUUUUUUUSZZZZZAAAAAAA

2019. okt. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%

Mond el neki.... vagy reszedrol ez egy sima szex kapcsolat ahol nem kell meg beszélni semmit?!

Menj el orvoshoz mert ez nem fog magátol helyre jönni! Vagy csak nagyon nehezen!!! De akkor is csak akkor ha segítenek neked főleg a család és a barátok! Hozza kell szoknod fokozatosan olyan emberekkel akikkel jol érzed magad!!! Unokatesom is igy volt! Szerencsére jobban lett!


Ez egy fajta depresszió/szorongás


Minden kepp beszéld meg a baratoddal!

2019. okt. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%

Vegyél be B6 vitamint hányinger ellen. Sajnálom, hogy ezt érzed, velem is volt már hasonló.

Ezt stressz alapú. Nyugodj meg szépen, minden rendben van.

2019. okt. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%

Mit takar pontosan a rosszullét? Hányingert, légszomjat, hiperventillációt? Ha hányingered van, akkor arra a kóla, bármilyen hihetetlen, de nagyon jó. Kifejezetten gyomornyugtató hatása van. Hiperventillációra a zacskóba légzés, illetve ha direkt figyelsz, hogy lassan vedd a levegőt, ebben akár egy ismerős, kedves zene is tud segíteni az üteme miatt. A légszomj nálam a legrosszabb, azzal a mai napig nem tudom, mit érdemes csinálni. Néha napokig van erősebb, gyengébb hullámokban, ha túl sokat vagyok társaságban... A figyelemelterelés jó tud még lenni minden esetben. Ha van bármi, amit szeretsz nézni, olvasni a telefonodon, fülhallgató be, és kezdj neki. Akkor is, ha eleinte nem köt le, fel fogod venni az ütemet.

De én is azt javaslom, hogy hosszútávon jobb, ha beszélsz erről pároddal. Esetleg szakemberrel is érdemes lehet beszélni, ha súlyos a dolog. Nálam szerencsére ennyire nem komoly, de párom tudja rólam, hogy néha egyszerűen sok az emberekkel való kommunikáció, és figyel rám. Neked is segíteni fog, ha szeret.

2019. okt. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
51%

Feküdj le, és csak arra koncentrálj, hogy belégzés-kilégzés.

Nem volt egyenes dolog tőle, majd gondold át, kell-e neked ő?

2019. okt. 23. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

Lefekudtem zenét hallgattam fulessel és jobban lettem.

2019. okt. 23. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!