Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Amikor megtudja egy nálam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor megtudja egy nálam próbálkozó hímnemű egyed, hogy van barátom, akkor miért feltételezi rögtön, hogy a barátom egy gusztustalan kis féreg?

Figyelt kérdés

Rendszeresen ez van, valamelyik elkezd udvariasan kérdezgetni róla, és mindenre flegma válasz jön, de volt, amelyik megmondta, hogy biztos azért inkább a barátom kell, és nem ő, mert nekem is a bunkók kellenek, mint a többi nőnek.

De volt olyan is, aki nem is próbálkozott nálam, hanem barátilag közelített, sokat beszélt velem, és több hónap után betámadott, hogy mekkora b.arom a barátom, és milyen szánalmas vagyok, hogy azt hiszem, hogy komolyan vesz engem, meg minden apró információt, amit tudott, kiforgatott és úgy állított be, hogy idióta vagyok. Például, hogy mekkora csicska a barátom, hogy 3 és fél év kapcsolat után még nem jegyzett el, és madár vagyok, ha azt hiszem, hogy örökké fog tartani, komolytalan a kapcsolatom, mert fiatalabb nálam a barátom ésatöbbi.


Olyan, aki normálisan állt a témához, elvétve akadt csak.

Miért van ez?


2017. aug. 20. 21:02
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
94%

Csorba esett a férfiúi hiúságukon, plusz az, hogy már megint nem sikerült a próbálkozásuk, hogy már megint foglalt egy nő és nem ő kell nekik.

A sértések pedig az ő kisebbségi komplexusukból és a sértettségükből származnak.


Ne foglalkozz az ilyen gyermeteg emberekkel, nem éri meg.

2017. aug. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
92%
egyszeru: hatha igy szetvalaszthatnak titeket es a karjaikba rohansz
2017. aug. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
93%

Szánalmas kis próbálkozás arra vonatkozólag, hogy hagyd el a barátodat, és rohanj a karjaikba. :")


Ne dőlj be nekik!


21/L

2017. aug. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
10%

3 és fél évig szerintem is hülyeség járni, minek?

Ha annyira jó, akkor továbblépnek az emberek, ha meg nem, akkor minek egy valakire pazarolni ennyi időt.

2017. aug. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

Akkor fejezte be a középiskolát a barátom, mikor összejöttünk, és jelenleg is mindketten tanulunk. ő most kezdett el dolgozni. Minek kellene a semmire összeházadni? És kinek mi köze van hozzá egyébként? És ha nem akarunk házasodni, akkor mi van? :D

Teljesen jó a kapcsolatunk és jó ember.

2017. aug. 20. 21:11
 6/27 anonim ***** válasza:
0%
Sok az emberileg tanulatlan emberke.
2017. aug. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Volt amúgy olyan is, aki beajánlotta burkoltan magát, hogy ő aztán nem lenne ilyen "gyökér", mint a barátom, ő sokkal jobban bánna velem... Mindezt azért, mert nem kísért haza a barátom akkor éppen.
2017. aug. 20. 21:15
 8/27 anonim ***** válasza:
34%

"hímnemű egyed"


Hogy lehet így beszélni a férfiakról? Ez, csak nekem bántja a szemem?


Egyébként Kérdező, lehet, hogy amiket mesélsz a barátodról, arról azt veszik le, hogy egy tapló.

2017. aug. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Ha szó szerint semmit sem mesélek, abból is azt veszik le, hogy tapló, szóval teljesen mindegy mit mondok. Amúgy ezeket nem veszem férfiszámba. Azokat veszem, akik tisztességesen bánnak a másikkal, és méltósággal viselik az elutasítást, főleg, hogy nem is a személyük miatt utasítom el őket, mert el sem jut odáig a dolog, mivel szimplán csak mást szeretek.
2017. aug. 20. 21:24
 10/27 anonim ***** válasza:
0%

Hmm, szerintem te is tudod jól,hogy miért akarja egy "hímnemű egyed" (apropó,miért így nevezed a férfiakat?) besározni a barátodat,ennyire nem kell tettetni a bolondot.


Másrészt 3 év után a kapcsolatok nagy része ellaposodik,attól függetlenül,hogy a kapcsolat és a másik fél "jó" úgy összességében. És neked van egy rakás hódolód,akik folyamatosan próbálkoznak. Kíváncsi lennék,hogy te mennyire engeded magad amúgy megközelíteni és mennyire tetszik a helyzet,hogy más férfiak közelednek feléd..:)

2017. aug. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!