Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ismertek olyan lányt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ismertek olyan lányt?

Figyelt kérdés

Aki kibontott hajjal jól néz ki, de ha össze van neki fogva, akkor nem? Lehet olyan, hogy összefogott hajjal valakit csúnyának láttok, de kibontott hajjal meg szépnek?

Mekkora a jelentősége annak, hogy egy lány hogyan hordja a haját?

23/l


2019. okt. 24. 15:51
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
45%
Nem ismerek. Aki kibontva jól néz ki, az kontyban, copfban is. Nekem két felé hajviselet tetszik: kibontva vagy kontyba feltekerve a fején. Az valami mocskosul szexi, főleg szexnél. Imádom látni a nő füleit is. 😁 😘
2019. okt. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Nekem azt mondják a kibontott sokkal jobban áll, így összekötött hajjal már olyan csúnyának, egérfejűnek érzem magam.:( Nem tudom, csak beképzelem-e, vagy tényleg ennyit ront rajtam, ha nincs kiengedve a hajam.

2019. okt. 24. 15:58
 3/25 anonim ***** válasza:

Szívesen alkotok véleményt, ha küldesz mindkét viselettel fotót. 🙂

#1

2019. okt. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

Hasonlóan szoktam érezni én is, bár én úgy vagyok vele, hogy nem mindegy hogyan fogom össze, nézhet ki jól is, meg rosszul. Azt nem tudom másik mekkora jelentőséget tulajdonítanak ennek, engem zavar, ha rosszul áll. Pl. össze lehet úgy is fogni, hogy ne látszodjanak a füleid, ha annyira zavar. Vagy össze lehet úgy is fogni lefelé álljon, ne fent.

Példa:

[link]

[link]


Az ilyen felkötött hajat viszont nem szeretem (eltekintve attól, hogy a képeken szereplő lányok gyönyörűek és nekik minden jól áll):

[link]

2019. okt. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

Hát igazából, ha nekem tetszik valaki, akkor ez nem változik meg a hajviseletétől.


De ahány ember, annyi pacalpörkolt.

2019. okt. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Képet nem küldök, mert nincs is.

Én pont felül kötöm meg, mert úgy néz ki jobban. A lent megkötött nekem borzalmas.

2019. okt. 24. 16:13
 7/25 A kérdező kommentje:
5: köszi, igazából erre voltam kíváncsi.
2019. okt. 24. 16:14
 8/25 anonim ***** válasza:
0%
Pedig kép nélkül nehéz megmondani, hogy melyik áll jobban, Cuncus.
2019. okt. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Olvasd már el a kérdésem, légyszi... nem azt kértem, hogy kép nélkül véleményezzetek engem, hanem általánosságban tettem fel a kérdést, Cuncus....
2019. okt. 24. 16:19
 10/25 anonim ***** válasza:

Hugom is ilyen

Aránylag ritka a haja meg vékonyszálú és így kiengedve jól áll neki ,viszont felkötve nagyon nem

Ezért nem is hordja úgy sose

2019. okt. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!