Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem ír nekem magától?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem ír nekem magától? Miért nem keres, érdeklődik?

Figyelt kérdés

Van egy férfi 4 éve van köztünk szeretoi viszony.. Több mint 100 km köztünk a távolság..és facebookon szoktunk egymással írni.

Régebben gyakran rám írt, hogy vagyok?

Felhozott bármi témát csak hogy kicsit beszéljünk egymással.

Mostanában ez kb.1 éve megváltozott. Igaz hogy reggel koszon mikor felkel megy munkába, ír ha végez, aztan meg amikor lefekszik el köszön, viszont nem kérdez semmit tőlem. Általában en szoktam rá irni mi újság es akkor ir..

Lehet hogy azért nem kérdez., mert tudja általában nincsen velem semmi változás?

Mármint azt úgyis irnam ha lenne valami magamtol ezt szokta mondani.

Csak jól esne ha mondjuk olyan Hogy vagyok?

Milyen napom volt.? Hianyzom.. Vagy hasonlók. Kicsi érdeklődés irántam

Annyi van hogy reggel köszön megy munkába aztán napközben ha rá irok valaszol. Ir amikor haza er a munkából...utána szoktam latni fennt aztan este ha nem felejti el lefekves elott ir egy jo ejtet de ennyi kb.

Nem merem neki felhozni mert azt mondja mindig ram ir...valoban reggel koszon meg este napközben pár mondat de semmi olyan amivel azt jelezné hogy fontos vagyok neki.

Mondom általában en szoktam rá írni.

Ha mondom neki hogy miért nem keres pedig szoktam fenn látni ideges lesz..

Nekem mindig nagyon hiányzik de picit kevesnek erzem az erdeklodeset irantam az ellenere hogy azt mondja nagyon szeret engem.

Vagy en gondolok bele ebbe sokat? En latom ezt rosszul?

Jaaaa...azt is szokta mondani hogy nem akar engem zavarni ..pedig tudja hogy egyedül vagyok.



2019. okt. 24. 19:07
 1/8 anonim ***** válasza:
86%

Neki van nője? mit írjon? biztos lyuk vagy.

De nagyon nem normális, amit csinálsz, és h emiatt nem éled az életedet

2019. okt. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%

Úgy szerető, hogy valaki csalja a párját? Mert akkor mit csodálkozol?

Ha meg "kavarás", hogy csak néha összefekszetek, akkor is minek keresne? Nem a társa vagy, hanem alkalmi időtöltés. Azért ideges, hogy számon van kérve, ahhoz így is szinte sokszor jelentkezik be.

2019. okt. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Pont annyira érdekled, hogy ha akkor is széttennéd neki a lábaid ha sose írna, akkor sose írna. Így viszont bejeletkezik, hogy továbbra is így maradjon a helyzet, ettől még szarik rád magasról. Tetszik, nem tetszik ez van, de meg is érdemled.
2019. okt. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%

Pontosan úgy van, ahogy a hármas írja.

A helyedben én ezt nem csinálnám, a végén nagyon nagy pofont kapsz képletesen szólva. Ezt diktálja a tapasztalat.

2019. okt. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%
4 év alatt azért kifut a dolog, ha csak szeretők vagytok.
2019. okt. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Noren1989 ***** válasza:
57%
Szerintem ezt a sztorit màr olvastuk, de ott említetted azt is, hogy egy éve pàrkapcsolatban van a férfi felvàllaltan.
2019. okt. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Te többet gondolsz ebbe, mint ő.

Vége van ennek.

2019. okt. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem érdekled a pasit. Nem érez irántad semmit. Kihasznál és ennyi. Amilyen h..e vagy meg is érdemled. 18L
2019. okt. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!