Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tud a férjem megvált...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tud a férjem megváltozni? Csak én megyek tönkre idegileg egyre jobban miatta.

Figyelt kérdés
2 kisgyerek van ami ugye sok tennivalót kíván a lakásban.. Férjemet arra kérem csak hogy maga után hagyjon rendet éscsak minimális segítségre. Pl hogy maga után vigye ki a mosatlan edényt tv-zés után rs rakja a mosogatóba. De minden reggel mikor bemegyek a nappaliba tele edénnyel, kaja maradékkal chipses zacskók stb.. otthagyva. 3-4-szer iszik vizet az éjjel minden alkalommal tiszta pohárból az is ott szanaszét a garnitúra körül. Mondom férjemnek légyszíves húzd le a wc-t magad után de sosem teszi. Lakásban 3 wc van. Mindegyiket összepisili nem húzza le. Mostmár ott tart hogy az ülést se hajtja fel mert lusta vissza hajtani, inkább összepisili. A nagy wc-ről ne is beszéljünk mert az összekent szélét is mind én takarítom le. Nagyon sok ilyen dolga van ami tudom apróság de nekem nagy segítség lenne ha kegalább ezeket nem kéne.. sok ilyen apró dolog van ezek csak példák voltak. Tényleg abszolút semmi de semmi házi munkában nem kérek segítséget mert ő dolgozik én most nem. Ezeket a minimumokat miért nem csinálja? Kijelentette hogy ő nem fog megváltozni ha nem tetszik ne takarítsam hagyjam úgy csak kussoljak.. A munkája nem fizikai mivel egy irodában ül 8 órát egy nap, mikor hazajön kéri a vacsoráját és beül a tv elé éjjel 1-ig nézi. A gyerekek is csak az én dolgom reggeltől estig. Hétvégén délig alszik majd felkel és beül a tv elé. Ennyi. Nem így képzeltem el hogy lesz de sajnos ez lett. Egy cselédnek érzem magam. És nem érdekli.
2019. okt. 25. 11:27
1 2 3
 1/25 Noren1989 ***** válasza:
2019. okt. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
91%

Peeerszeee és ezekre a dolgokra nem derült fény abban a pár évben, amíg együtt voltatok, de még nem voltak gyerekeitek.


Vagy azt ne mondd, hogy régen minden rendben volt vele, nem csinált ilyeneket, de most meg hirtelen elkezdte összekenni a wc szélét szarral.

2019. okt. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
92%

Férjed egy igazi dűrhő állat és igazából... te vagy a hülye olyan értelemben, hogy eddig elviselted. Miért? És ne mond azt, hogy "hát régen nem volt ilyen", mert dehogynem. Valaki nem vált egyik napról a másikra ilyen bunkó életvitelre...


Hirtelen ez ugrott be a férjedről: [link]


Vagy amikor áll az etnikum az eléggé komolyan eldugított wc előtt és "há' télleg szép ez az angolvécé, csak arra nem tudok rágyönni, hogy mi az a láncos bizbaz ottan"

2019. okt. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
97%

Miért változna meg, ha ilyennek ismerted meg és még takarítasz is utána... Majd pont most tenné? Kérlek...


Fogadni mernék, hogy még a gyerekek előtt is ilyen volt... Akkor kellett volna másra kondicionálni vagy nem vállalni vele az életközösséget

2019. okt. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Hát én se ilyen voltam mint most. De felnőttem és megváltoztak a szokásaim mert a jelen szituáció már nem azt igényeli ami évekkel ezelőtt. Ma már nem én vagyok magamnak az első hanem a gyerekek és a férjem. Régen én is kimentem csajokkal ide-oda és egyen azt amit csinál a párom magának. De már az a fontos hogy meleg főtt étellel várom haza. Csak egy példa.

Ha engem kérnének arra hogy változtassak ezen-azon a kapcsolatom javára én rugalmas lennék. A józan ész határain belül és a békés családi életért ami mindenkinek jó bizony megtenném.

2019. okt. 25. 11:43
 6/25 anonim ***** válasza:
93%

Nagyon szomorú történet, sajnálom a helyzeted. De sajnos el kell keserítselek, nem fog megváltozni a férjed. Nem csak cselédnek érzed magad, hanem pontosan az vagy, ennyinek tekint a férjed, esetleg még lakótársnak, de feleségnek biztosan nem.


Nagyon sok nő elköveti ugyanezt a hibát. A rózsaszínű ködben azt hiszi, hogy majd ha összeházasodnak, ha lesznek gyerekek, meg fog változni az ő férje az ő kedvéért. Sajnos nem, aki egy trehány disznó, aki semmibe se veszi a párját, az később is pontosan ezt fogja tenni, és azt se fogja érteni, hogy miért kellene neki megváltoznia. Ha eddig jó volt így a feleségének, akkor mi változott most hirtelen, hogy már nem jó, és neki most meg kellene változnia.


Két lehetőség van: vagy megszoksz vagy megszöksz. Ha az előbbi mellett döntesz, akkor ott kezdd, amit ő is mondott. Ne szedd össze utána az edényeket, ne sikáld ki utána az összeszart budit. Majd mindenki takarít saját maga után. Ha nem lesz tiszta pohár, edény, akkor kénytelen lesz elmosni, ha enni vagy inni akar.

2019. okt. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Köszi 6-os.
2019. okt. 25. 11:47
 8/25 anonim ***** válasza:
63%

#6


Hát, a végével nem értek egyet, szerintem senki nem akar úgy élni, hogy "majd ha minden elfogy esetleg megcsinálja" és addig úgy néz ki a lakás, mint a kisebbségieknél, mert hát "jóú azs".


És főleg nem célravezető, mert aki ilyen bunkó, mint itt a férj, az lazán fogja valahogy kijátszani ezt és soha többé nem lesz megcsinálva semmi. Az egyetlen megoldás vagy átnevelni brutálisan (ahogy osztálytársunkat nevelte át a többiek haragja amikor első osztálykiránduláson nem igazán vette figyelembe a kulturált wc használat szabályait - mint utóbb kiderült azért, "mert nálunk nincs ilyen, mink a bokorba szoktuk odahaza" - aztán pár erősebb srác kicsit meglapogatta, hogy itt ez nem fog működni és jobb ha az eszébe vési. Meg is történt.


Szóval vagy így kicsit megtöröd vagy megszabadulsz tőle. Persze ez utóbbi szar olyan értelemben, hogy akkor szarabb életszínvonalon kell majd élned a gyerekeiddel - vagy legalább az egyikkel.

2019. okt. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
97%
Takarítónő? ( Ha már 3 wc-s lakásra telik) :D
2019. okt. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
78%

#9


Lehet úgy értette, hogy a sima, a pottyantós "hátul" meg a bokor. :D


De amúgy nem rossz felvetés, ha ilyen tirpák akkor lehet kellene mellé heti egyszer berendelni egy ilyen Marikanéni takarítót igazából max heti 2000 Forintért + egy kis bónusz cigi+kávé végigmegy a 3 slozin meg a konyhán.

2019. okt. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!