Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék megváltozni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék megváltozni? Hogy rosszfiú legyek.

Figyelt kérdés

Én most visszahúzódóbb csendes de néha határozott fiú vagyok.

Hogyan tudnék megváltozni?

Van itt hasonló fiú aki jó fiú csoportba tartozott és megváltozott?

Szeretnék menőbb és magabiztosabb kisugárzású lenni. Meg hangosan beszélni lazán viselkedni.

Nem tudom hogy gyakoroljam hogy tipikus rossz fiú legyek. Az pl. Segítene ha valami küzdősportra járnek?

A lányok is a rossz fiúkat szeretik.

Szóval ha valaki tudna segíteni, tanácsot adni megköszönném!



2018. okt. 27. 13:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
A küzdősport talán hasznos lehet.
2018. okt. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ne akarj változni. Maradj ilyen mint most. Miért akarsz lesüllyedni a pocsolyába, ha a felszínen vagy?
2018. okt. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Mert az (embereknek) legfőképpen a lányoknak ez tetszik.
2018. okt. 27. 13:49
 4/17 anonim ***** válasza:
3 Normális lányoknak nem.
2018. okt. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
A biztonságérzet szempontjából a magabiztosság lényeges lehet, de nem hiszem hogy a normálisabb lányoknak ez tetszene. Ne akarj megváltozni más véleményéért, biztos lesz aki értékeli amilyen most vagy.
2018. okt. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Tipikus rosszfiú akarsz lenni? Kezdhetnéd azzal, hogy keresel nálad gyengébbeket és őket megvered, vagy hozzád hasonlókat akiken látszik, hogy nem fognak visszaszólni és szidhatod hangosan őket, sőt, hogy igazán eredeti lehetsz még megtanulhatsz az internetről igazi menő oltásokat is. Garantált recept, hogy találj egy kedves intelligens érzelmekben is gazdag lányt! Hajrá!


Mr Sarcasm

2018. okt. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

De akkor miért van hogy a régi osztályomba egy rossz fiú volt a csendesebb lányokat is mindig bántotta de mintha vonzódtak volna hozzá.

Tényleg csak mások bántása tetszik a lányoknak?

2018. okt. 27. 14:16
 8/17 anonim ***** válasza:

Mma -ra jarj. Oda rosszfiuk jarnak. Jartam evekig,tudom,mirol beszelek.

N

2018. okt. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Kezdj el drogot arulni!
2018. okt. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
És az MMA-n felveszem a stílusukat?
2018. okt. 27. 15:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!