Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért az a rögeszmém hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért az a rögeszmém hogy akármit csinálhatok úgy sem vagyok elég jó soha senkinek, és az hogy utálom magam?

Figyelt kérdés
Folyamatosan ezek a dolgok járnak a fejemben az életemben ért csalódások miatt. Egyszerűen elegem van az egész életből.
2019. okt. 25. 19:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Kezet foghatunk. :(
2019. okt. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha végiggondolod az eddigi életedet, akkor nem tudsz mondani semmi olyat aminek igazán örültél volna?

Nem volt még semmi amit elértél volna?


Ide tartoznak a következők:

- család.... velük is gond van?

- munkahely

- kollégák

- barátok

- iskola, végzettség

- lakás, ház

- környezet ahol élsz.

- illetve ugye egy társ barátnő/barát


Van ezek közül bármi ami jó érzéssel tölt el, vagy mindenhol csak negatív élményeid vannak?

2019. okt. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Teljese ugyanígy érzek most. 😂

Hulla szerelmes vagyok egy nálam 13 évvel idősebb paliba... Tudom, hogy nem vagyunk egy kategória. Mármint külsőre. Sokkal jobbat is találhatnék, viszont valahogy mégis. Ami azt illeti, a napokban szerelmet vallott nekem, viszont valahogy nem tudok hinni neki, mert 1,5-2 hetente találkozunk, szóval a kimondatlan kapcsolatunk az egymással való chatelésen alapul. Ami nekem kevés.

Tudod, mivel vígasztalom magam? Mivel próbálok túllépni rajta?

Megpróbálom kihangsúlyozni a kettőnk közti különbségeket.

Van egy állása -buszsofőr, szóval nem egy nagy szám-, illetve egy háza, aminek az újítgatásába bele van bolondulva. És amúgy ő egy 10/5-6-os pali.

Ezzel szemben nekem van egy főállásom, egyetemre járok, csinálok mellette egy másik képzést is, rendszeresen edzek, egészségesen élek... Ráadásul -hogy a skálánál maradjunk-, mások szerint én olyan 10/8-9-es vagyok.

Próbáld mantrázni magadnak az erősségeid. Gondolj a pozitív tulajdonságaidra, és arra, hogy igenis ebben és ebben jó vagyok.

Ne a gyengeségeid legyenek a szemed előtt. Minden embernek van elég. De nem azokból élünk. 🤷‍♂️

Én is gondolkodhatnék azon, hogy vajon mi az istenért nem akar tőlem szexnél többet, de attól nem leszek előrébb.

És nem is biztos, hogy ez az én hiányosságom. Ezzel szerintem csak magáról állít ki egy szegénységi bizonyítványt.

Szóval fel a fejjel! Valahogy mindig van.

Lehet, hogy sokat kell várni, de jönni fog az a jó is. 😊

2019. okt. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is itt vagyok.

Csetlek botlok az életben.

2019. okt. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!