Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltál már egy nagyon gazdag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltál már egy nagyon gazdag pasival valamiylen kapcsolata ha igen miylen volt rosz élmény? Jo élmény?

Figyelt kérdés
2010. júl. 17. 14:10
 1/6 anonim ***** válasza:
75%

A kérdést nem teljesen értem xD

De gazdag pasim van jelenleg....nekem nem jó...mármint csak az hogy sok pénzük van mert mindene megvan ezért nem tudom meglepni semmivel T_T közben ő mindent megakar nekem venni, mindent ő akar fizetni...én nem vagyok ehez hozzászokva :S és néha megsértődik h. nem engedem h. ő fizessen...

De szeretem teljes szívemből :D

2010. júl. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
igen voltam,iszonyat jó volt;)
2010. júl. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
ésmiért és volt benne rosz? indokot is :D
2010. júl. 17. 15:25
 4/6 anonim ***** válasza:
83%

igen és rossz élmény :S

egy ismerősöm, akivel életem első és eddig egyetlen egyéjszakás kalandját éltem át...bmw cabrioja van a saját pénzéből,pedig csak 24éves,márkás cuccai,sok pénze...egyszer buliban nagyon durván leitatott és utána lefektetett:S egy szállodába mentünk, mindent ő fizetett, de mégis rossz élmény,mert amúgy emberileg utálom, főleg,hogy kihasználta az alkalmat,hogy nagyon berúgtam (mert máskor nem szoktam inni,és akkor este az túl sok volt), utána elterjesztette az ismerősöknek, azelőtt se kedveltem igazán,de utána végleg egy 0nak tartom.

de ha szegény lenne,ugyanez lenne rá érvényes.

2010. júl. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

rossz volt :(

szerettem és szeretett

kedves volt tőle h mindent megakart nekem adni de nekem túlzás volt h szinte mindennap kaptam tőle valamit (jó most lehülyézhettek de téll így volt) mondtam neki h sztem ezt nem kéne meg minden és ő erre azt mondta h nagyon szeret és így mutatja ki

mondom máshogy is kilehetne

és 1* besokalt és azt mondta h nekem lehozhatná a csillagokat is az se érdekelne engem

nagyon összevesztünk és szakítottunk :(

rossz volt de ezt így már nem bírtam

2010. júl. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

volt már kapcsolatom gazdag sráccal. úgy jöttünk össze, hogy fogalmam sem volt az anyagi helyzetéről, mert eltitkolta előlem. Később bevallotta és azt mondta, azért titkolózott, mert nem akarta, hogy a döntéseimben befolyásoljon az, hogy ő gazdag, én meg hát szerényebb körülmények között élek. Azt mondta, a legtöbb lány hozzáállása megváltozik, hogyha ismerik a helyzetét, vannak, akik ki akarják használni, másokat meg zavarja, mert szégyenkeznek mellette.

Sajnos nem tartott sokáig a kapcsolatunk, mert rájöttünk, hogy barátként jobban elvagyunk, de nagyon jól kijöttünk egymással.

2010. júl. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!