Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

20 éves fiú vagyok, és a depresszió szélén állok..


Márciusban nagyon jól alakultak a dolgok egy csajjal, kezdtem örülni, hogy na végre osszejon, ezaz. Tegnap közölte velem, hogy nem áll készen egy kapcsolatra, sajnálja de ez van.


Ma megy este bulizni, a város egyik legnagyobb buli helyére. Mennek utána én is, mert félek, hogy tuti más miatt dobott el engem.. Nag, ön féltékeny és ideges vagyok ma, egyszerűen nemtudok mit csinálni.. Legszivesebben felakasztanam magam... Sikerült a csajsziba beleszeretnem..



2019. ápr. 13. 16:46
 1/4 anonim ***** válasza:
A helyedben megfogják a telefonom,felhívnék egy két havert és kimennék sörözni velük. Elfelejteném a csajt, mert ha dob, Tök mindegy az indok, nem akar veled lenni pont. Nincs más mint tovább lépni.
2019. ápr. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De egyik haverom sem ér rá... Egyszerűen elegem van.. Meg ő mondta nekem, hogy utal szórakozohelyre járni.. Erre tessék bmeg
2019. ápr. 13. 16:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez a dolgok rendje, kérdező. Senki sem születik úgy, hogy tud csajozni. A kudarcok tanítanak meg minket arra, hogy mit csinálunk rosszul. Ezért nem kell felkötnöd magad, lesz ez még így se! :-))
2019. ápr. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy még időben megszabadultál a csajtól. Nem áll készen... Persze, nem merte megmondani, hogy nem tetszel neki. Menj el kocsikázni, nézz egy filmet vagy valami, holnap tisztábban fogod már látni, pár hét és el is felejted
2019. ápr. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!