Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mivel szoktátok meglepni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mivel szoktátok meglepni a párotokat? Főleg nők válaszára lennék kíváncsi.

Figyelt kérdés

Nők, ti meg szoktátok lepni valamivel a párotokat? Most nem ilyen cédulázós dolgokra gondolok.


Mi női oldalról a "csoki-virág" megfelelője? :D


2019. okt. 30. 17:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Te ismered, nem? Most írhat ide bárki bármit, ha ő utálja.
2019. okt. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Honnan gondolod, hogy azért írtam ki a kérdést, mert nem tudom mit vegyek a páromnak? :) nem erről van szó, a kérdést kíváncsiság szülte, én jól megvagyok a magam ötleteivel (amúgy az se lenne biztos, hogy nő vagyok, és van párom)
2019. okt. 30. 17:46
 3/6 anonim ***** válasza:
76%

Kolbász :D házi, egy olyan helyről, ami kicsit messzebb van, de tudom, hogy szereti, ami ott készül.

Ritkán csoki vagy süteményt sütök, de csak ritkán, mert nem nagyon édes szájú, csak néha egy-egy falatot megkíván.

Saját készítésű apróságok, akár egy apró kis festett rajz, de tudom, hogy ő ezeknek tényleg örül, ha másoktól kap ilyeneket is mindig mutatja nekem, szóval nem csak nekem tesz úgy, mintha örülne.


Ezek amik gyakrabban fordulnak elő, de figyelek és ami éppen aktuális, ha például panaszkodik, hogy sorra lyukadnak ki a zoknijai most, akkor azt is akár.


Mármint ha ilyen apróbb, különösebb ok nélküli, "csak eszembe jutottál" típusú meglepetésekre gondoltál.

2019. okt. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Néha feltakarítok. Eléggé meglepődik olyankor ;)
2019. okt. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Leginkább a konyhában lepem meg. Házi készítésű hamburger, pizza, ilyesmi, amiket gyakran meglepiben is el tudok neki készíteni, mert sokkal előbb hazaérek mint ő, aztán van időm. Vagy bevásárlásnál egy-két üveggel a kedvenc söréből. Jellemzően ezek a dolgok, nem vagyok valami kreatív :D
2019. okt. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Sunshinedoll ***** válasza:

Egyikőnk se ilyen nagyon meglepős. Szülinapra, karácsonyra igen, de amúgy nem.

Néha veszek neki a kedvenc édességéből, ha a boltban járok :D

2019. okt. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!