Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy férfi, akinek talán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi, akinek talán tetszem, azt mondja hogy ki vagyok virulva, az mit jelent?

Figyelt kérdés
2019. okt. 30. 18:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt hogy úgy látja sz÷p vagy és jó kedved van.
2019. okt. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azt hogy jól nézel ki, szép az arcod. Bár ez csak egy ártatlan bók. Én is szoktam, sőt ennél pontosabbat is.
2019. okt. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
azt, hogy jól nézel ki, vidámnak tűnsz, kielégült.
2019. okt. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 hírnök ***** válasza:
jól megb.tak az éjjel
2019. okt. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Érzékeli, hogy neked is tetszik, mert ragyogsz a közelében.
2019. okt. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem biztos tetszel neki, nem csak talán. Én akkor szoktam mondani ezt, ha egy nő tetszik, jó a kisugárzása, látszik rajta, hogy jól érzi magát a bőrében.
2019. okt. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azt hogy eddig unalmas és szürke voltál, de végre nézel ki valahogy... :) amúgy tényleg nem tudom ez miért bók, igazából olyan bók ami máshol meg kritika (bezzeg régebben milyen szrul néztél ki) Ennél valahogy jobb bókot is el tudok képzelni. Pl szép vagy mint mindig. Ez jobb.
2019. okt. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!