Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire érdemes az ex új...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire érdemes az ex új szerelmét figyelmeztetni, hogy a párja amúgy milyen?

Figyelt kérdés

Az ember nem avatkozik bele a másik kapcsolatába normális esetben, de ha a durvaságaira, a lelki terroraira, amiket mond és tesz, hogy milyen valójában, milyen dolgok törnek ki belőle, meg amit az idő múlásával enged meg magának, és tényleg indokolt, akkor hasznos vagy káros figyelmeztetni hogy számíthat ezekre?

És hozzá teszem, jó indulatból, hogy az ő erejéből és lelkéből ne menjen el?



2019. okt. 31. 09:42
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Te mit szólnál ha az új pasidat figyelmeztetné a hibáidról. Pld hogy milyen lusta, hisztis, önző vagy. Mert mindenkinek vannak hibái. Ha az új nőjének így jó akkor hagy elni őket.
2019. okt. 31. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki tanuljon a maga útján. Ne avatkozz bele.
2019. okt. 31. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hatástalan a dolog, csak egy féltékeny, irigy exnek néznek.A rózsaszín ködben hiába beszélsz bárkinek is...majd rájön a saját kárán, ha rájön.
2019. okt. 31. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Semennyire, az ő életük. Ennél lényegesebb lenne, hogy lezárd magadban, eltemesd az ért sérelmeidet. Ha a "figyelmeztetésre" gondolsz akkor még nem engedted el fejben, nem fogsz tudni nyitni mások felé, ne ezen rugózz, hanem inkább a jövőnek élj!
2019. okt. 31. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Semennyire,mert egy szavadat se hinné el.Azt gondolja,hogy szét akarod rugni a kapcsolatukat bosszúból,vagy,hogy visszaszerezd..Tapasztalat.
2019. okt. 31. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én elhiszem, hogy nem bekavarni akar a kérdező..


De az emberek sajnos nem így működnek.

Pl nekem is volt ilyen megérzésem egy pasival, apró jelekből, hogy mi van ha a hétköznapokban durva, vagy az erős akaratúság átmegy lelki terror félébe, stb stb..

Mivel ha nekem már voltak ilyen megérzéseim apró dolgokból, és ezt hallanám vissza, én elhinném az exnek ( akkor is mondhat igazat, ha csak bekavarni akar), de ez én vagyok.



- Ha valaki nem látja még ezeket a jeleket, akkor hiába figyelmezteted

- Ha úszik a rózsaszín ködben, úgyis kimagyarázza, ill úgy sem fogja látni, vagy nem figyel rá, neki hisz majd

- ÉS a legtöbb ember egója sokkal magasabban van annál, hogy jól gyere ki belőle és ne egy bekavarni akaró exnél..


Szóval bármennyire is akarsz jó szándékkal figyelmeztetni, 90%-ban ez tökéletesen felesleges, de te leszel még a rossz ex is. Majd ahogy megismeri az illetőt, úgy is szemesül vele, és akkor majd ő is eldöntheti, hogy vele vagy nélküle jobb-e.

2019. okt. 31. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Annyit tennék még hozzá az elhangzottakhoz, hogy minden ember más és attól, hogy te bizonyos tulajdonságokat nem tudtál tolerálni közel sem biztos, hogy más sem fogja ezeket.

Személyes példával élve nekem például volt egy exem akivel azért szakítottam mert tényleg egy gyenge, semmirevaló személyiség. Lusta, nem halad a munkában, karrierben, 10 éve annyit keres, hogy éppen meg tud élni belőle. Én egy céltudatos ember voltam mindig is aki nagyobb dolgokat szeretett volna elérni. Én nem tudtam vele tervezni, nekem kevés volt az, hogy ha van kedve dolgozgat amúgy meg beleszarik az egészbe és hisztizik otthon. Ehhez képest a mostani barátnőjének ez tökre megfelel, ő is egy olyan ember aki nem törekszik többre. Ő büszke arra, hogy a párjának van egy munkahelye ahova hellyel-közzel be is jár. Szóval csak azért mert nekem ezek kizáró okok voltak és párkapcsolathoz nagyon rossz tulajdonságoknak gondolom még bőven akadt olyan nő akinek ez pont elég és megfelel.

Vagy például ha a párod uralkodó, irányítgató ember és ezt te nem tudod elviselni (sajnos) még vannak olyan nők akiknek pont erre van szüksége. Mert gyengébb személyiségek akiknek kell valaki aki irányítgatja őket. Remélem érthető amit mondani akarok. Ami az egyik embernek szemét az a másiknak kincs. Persze, ezek a tulajdonságok amiket leírtál tényleg nem pozitívak vagy jók egy kapcsolatban de ettől még sajnos mindig lesznek olyan nők akik ilyen párt választanak és el is hiszik, hogy ez jó nekik.

2019. okt. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem érdemes, mert egyrészt nem jössz ki belőle jól.

Másrészt azért tennéd, mert bántja az egódat a helyzet. A saját érdekedben hagynod kéne az egészet. Csak emészted magad értelmetlenül.

Tudom, voltam így.

2019. okt. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ahogy előttem kifejtették. Annyit tennék hozzá, hogy korántsem biztos, hogy az ex még ma is olyan, mint melletted volt. Okos ember tanul a hibáiból. Főleg, ha ezek miatt kerül sor szakításra.
2019. nov. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!