Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan érdemes megszólítani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érdemes megszólítani egy teljesen ismeretlen de szimpatikusnak tűnő lányt?

Figyelt kérdés
Direkt vagy indirekt módon?
2019. okt. 15. 21:13
 1/7 anonim ***** válasza:
69%

Az attól függ.

Ha szemeztetek és úgy látod kölcsönös a szimpátia, akkor szinte bármilyen ürüggyel odamehetsz.

De ha csak úgy random leszólítanád, akkor sehogy.

2019. okt. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
Szerintem sehogy. Metrón utazik, füles a lyukban, hát tudod mit nem akar? Metrón ismerkedni.
2019. okt. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

elso valasz +1


25N

2019. okt. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Indirekt módon szerinte, persze ha nem vagy rutinos (ahogy a legtöbben nem azok, és ahogy én sem vagyok az) elvérzik általában a testbeszéden, meg a hanghordozáson. Vagy gyakorlat nélkül nem igazán lehet úgy előadni, hogy csak úgy spontán mondasz/kérdezel tőle valamit, mert már alapból úgy állsz hozzá, hogy te most bepróbálkozol :/ Ritkábban vannak persze spontán helyzetek, amikor tényleg véletlenszerűen kezd el valakivel beszélgetni az ember, de ezekhez meg ritka szerencsés véletlenek kellenek.
2019. okt. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%

Szia, helyes vagy/csini vagy/szép a mosolyod/szimpi vagy.

Szerintem ez így őszinte, és nem is túl sok, azt jelenti ez volt az első benyomásod róla, és ezt elárulod neki. Utána kiderül hogy erre hogy reagál, elrohan vagy biztatóan rádnéz, ha igen, feltehetsz még kérdéseket.

2019. okt. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Leginkább sehogy. Hacsak nem akarsz égni az utcán vagy a rendőrnek magyarázkodni esetleg verekedni....
2019. okt. 16. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hol szoktad látni? Attól függ.
2019. okt. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!