Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha szinte "első látásra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szinte "első látásra szerelem" volt, de akkor a felek (illetve főleg az enyém) bénasága miatt nem lett belőle semmi, érdemes lehet még reménykedni?

Figyelt kérdés
Pár hónapja szemeztem egy lánnyal. Nem egyszer, hanem napokon keresztül gyakran egymásra néztünk, rám mosolygott, szinte már hívogatóan, hogy "gyere már ide, te hülye :)". Nehéz ezt elmagyarázni annak, aki még nem élte át, de nem csak sima tetszésről van szó; szikrázott köztünk a levegő. Csak aztán hülye voltam, folyton azon agyaltam, hogy ő mégis egy objektív is 8-9/10-es (számomra 11/10-es) nő, én meg egy legfeljebb átlagos férfi, biztos csak szívat stb. stb., és nem szólítottam le. Aztán külön utakra sodort az élet, nem találkoztunk többet. Gondoltam, hogy elfelejtem majd, de nem, néha még mindig eszembe jut. Próbáltam ismerkedni azóta, de egyik lánynál se éreztem azt se az elején, se pár nap beszélgetés után, amit nála egyből. A jó hír viszont az, hogy pár nap múlva lehet, hogy megint találkozni fogunk. Mit gondoltok, mennyi az esélye, hogy még mindig emlékszik rám, és tetszem neki, és ha most elég bátor leszek, leszólítom, akkor szívesen eljön velem randira?
2019. szept. 17. 01:42
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy azóta neked is változott a dolog, és egy ábránd kép van a fejedben. Ez majd kiderül, ha ugyanez a helyzet fennáll majd, küldöm a bátorságot és ne szalaszd el az alkalmat.:)
2019. szept. 17. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egy próbát megér.Szólitsd le és kérdezd meg.

Sok sikert.

2019. szept. 17. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!