Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismertek olyat aki újra össze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek olyat aki újra össze jött a volt férjével?

Figyelt kérdés
Működött a dolog?
2019. okt. 31. 16:30
 1/7 anonim válasza:
51%
Igen, ő nő közben terhes lett mástóp és közösen nevelték a gyereket.
2019. okt. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a volt férjem.

Elvált férfihez mentem feleségül (nem miattam vált el, már akkor elvált volt pár éve, két gyerekkel). Megismerkedtünk, megházasodtunk rá két évre. Aztán 7 év házasság után azt mondta, elválik (nálam pont súlyos betegséget diagnosztizáltak, és akkor volt leépítés a munkahelyemen a közszférában, és beleestem én is, szuper volt minden amúgy is:(

Utána tudtam meg, hogy a volt feleségéhez ment vissza.

2019. okt. 31. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A nővérem. De pár év múlva balesetben meghalt a férje. Nem tudni, hogy alakult volna a kapcsolatuk, bár én úgy láttam akkoriban, hogy jól megvoltak.
2019. okt. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, de már egyikük sem él. Anyu barátnője volt. Fiatalon házasodtak, aztán elváltak, később újra összejöttek sok év kihagyás után és újra házasodtak, akkor már lett gyerek is. De nem értem, miért. Nem volt jó kapcsolat, veszekedtek sokat. Nem volt boldog kapcsolat.
2019. nov. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen. Nem is egy ilyet.

Különköltözés sulyos vàdakkal (otthoni lopàs a masiktol)de ujra együtt.

Tisztelet szeretet az nincs de kapcsolatfüggöseg az van.

2019. nov. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
15 éve elváltak, most megint együtt
2019. nov. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én olyakat ismerek akik 3x esküdtek és 4x váltak.. Már nincsenek pár éve együtt de azelőtt ezt lejatszották szinte évente.
2020. jan. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!