Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kihathat az életemre az hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kihathat az életemre az hogy az iskolában kicsúfoltak?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, hogy én a csúfolódóimmal ellentétben nem értem el sikereket az életben. Kicsúfoltak amiatt mert zárkózott, félénk voltam. Még a rosszul sikerült kapcsolataim miatt is azt gondolom, hogy engem régen nem hiába csúfolhattak ki, hiszen sose kedvelt senki. Én egy csődtömeg vagyok, ellentétben a volt osztálytársaimmal, akiknek jó munkájuk van, párkapcsolatuk, amiben megbecsülik őket, hiszen ha ez nem így lenne akkor valaki nem is ment volna férjhez. Valakinek már gyereke is van. N/27
2019. nov. 1. 22:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Csak akkor hat ki, ha te ezt hagyod, és semmit nem teszel az ez által rád gyakorolt érzelmi hatások semlegesítésének érdekében.
2019. nov. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
45%
Picit küzdeni kellene és nem kifogásokat keresni
2019. nov. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon utálom amikor azt látom hogy valakit kicsúfolnak valamiért. Nem értem miért kell a másikat bántani. Bele sem gondolnak hogy ezzel milyen lelki károsodást okoznak -.-"
2019. nov. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
Csak fel a fejjel semmire nincs keso ne asd el magad < engem is kicsufoltak es akkor rosszul esett < de az elet megy tovabb es batorsag :) Nem vagy az akinek gondolod magad csak tobb onbizalom kell :)
2019. nov. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Engem sokat csúfoltak mert kövér voltam.


Most már sportos vagyok, jól keresek és családom van. A csúfolók meg már kezdenek lerokkanni vagy szar a munkájuk, esetleg egyedül vannak, elhagyták őket. Nem süllyedek le addig hogy most bármit is az orruk alá dörgöljek.


Te se velük foglalkozz. Ha zárkózott vagy dolgozz azon hogyan legyél nyitottabb. Az önbecsülés is fejleszthető és nálad jobban senki nem tudja javítani, úgyhogy kezdj szépen hozzá.

2019. nov. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
65%
Nem. A te döntésed, ha bárhogy is kihat ez az életedre.
2019. nov. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha áldozat típus vagy, akkor kihathat. Engem gimnázium utolsó 2 évéig végig szivattak, gúnyoltak, én voltam A csúnya, duci lány, később a szakmámban én voltam A lány (mérnök vagyok)... Nekem ez mindig erőt adott. Mindig be akartam bizonyítani, hogy én ennél többet érek és a bennem felgyűlő feszültséget alkotásban és tanulásban vezettem le. Lefogytam, elkezdtem igényesebb lenni, keményen tanultam és keményen dolgoztam és így van ez a mai napig. Nekem például ez teljesen fordítva sült el, amíg azok, akik magabiztos, szuper gyerekként nőttek fel, belekényelmesedtek ebbe az önteltségbe és nem érezték, hogy egy idő után tenni kell azért, hogy valaki szuper felnőtt is legyen, jó alakkal, jó munkával, stb, addig én abból nyertem önbizalmat, hogy minden gúnyszót és hitetlenkedő megjegyzést a visszájára fordítottam. Lehet, hogy nem egészséges mentalitás pipálgatni magamban, hogy mire vagyok képes, de számomra szórakoztató. És ez nagyon sokat adott a kiállásomhoz is, a párom irántam érzett vonzalma pedig valahol itt kezdődik. Belezúgott a karakán csajba, aki mögött ott van egy (úgy hiszem), nagyon lelkiismeretes nő.
2019. nov. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ne máshoz viszonyítsd magadat! Ebben a helyzetben szeretnél maradni? Nem? Akkor lépned kell. Ne csak a negatívumaidat vedd elő, hanem a pozitívakat is. Csendes vagy? És? Én is az vagyok. Fontos, hogy beszélj, ott, ahol tudsz valamit, hozzá tudsz szólni dolgokhoz, beszélj, és felfigyelnek rád, hogy ki is van a félénk lélek mögött.

Menj el sportolni, ott önbizalmat tudsz magadra szedni, sokat.

Kérdezd meg magadtól:

"Kinek akarok megfelelni?". /F37/

2019. nov. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!