Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány az iskolában aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány az iskolában aki teszik. De nem tudom hogy kéne megismernem és elérnem hogy össze jöjjünk. Mit csináljak? Szöveg a leírásban.

Figyelt kérdés

Szóval, van egy lány az iskolában... Szeptember óta eléggé meg tetszett nekem... Majdhogynem szerelmes vagyok bele.. Ő pont ideál nekem. És én eléggé visszahúzódó vagyok és ő is..

Mindig a 3 barátnőjével beszélget a szünetekben. És ezért nem nagyon tudok vele beszélni. Mit tegyek hogy meg tudjam ismerni ? Csak látásról ismerjük egymást.



2015. ápr. 15. 20:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Menj oda kezdj el beszélgetni a csajokkal. Ha szerencséd van meg lesz mind a négy. ;)
2015. ápr. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
ennek esélye majdhogynem 0. szerintem így simán esélytelen, kutass utána hogy jár e valamilyen szórakozóhelyre és ha igen, ott próbáld meg. :D
2015. ápr. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Igen persze hogy az esélye 0... Szerinted jó lenne úgy hogy nyáron el hívom valahova Facebookon.. Bár úgy sincs sok esélyem.
2015. ápr. 15. 21:13
 4/14 anonim válasza:
szerintem az sem. valahogy el kell kezdened vele beszélni onnantól sima. esetleg van órátok együtt vagy bármi?
2015. ápr. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nincsen, de facen beszéltünk már 1 szer és akkor is zavarban voltam kb 30 perces beszélgetés volt meg ilyenek.. . Kért tőlem egy fényképet hogy a suliban "meg bírjon ismerni" Hát én küldtem neki. És azt mondta erre hogy jó lett. De van egy érdekes dolog is.... Iskolában mindig rá szoktam nézni mikor test közelben mellettem áll.. pl: a sok állat szalad be a kis ajtón én meg szoktam várni hogy be menjenek.. És van mikor egymás szemét nézzük 10s ig aztán tovább haladunk.... Sry a helyesírási hibákért és a fogalmazásért is ha nem érthető.
2015. ápr. 15. 21:25
 6/14 anonim válasza:
köszöntök egymásnak nem? azthittem még nem is beszéltetek. de ha igen és így találkozol vele menj oda hozzá és beszélgess. a lényeg: ne gondolkozz. mondj amit csak tudsz és a lényeg hogy viccesen beszélj. az tuti nyerő :D viszont ha dadogsz össze-vissza akkor már el is ástad magad.
2015. ápr. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Akkor persze hogy el ástam magam... És ritka hogy köszönünk egymásnak.... És azt mondja az egyik haverom még nem volt egyetlen 1 barátja sem és párkapcsolata és ilyesmije sem...

És beszélgettek.. A haverom meg ő és azt monda hogy ő meg kérdezte hogy : " ha el hívná egy fiú facen randizni akkor el menne e vele " És azt mondja mért ne ? De én eléggé ilyen EMO-stílusban nyomom és neki meg az tetszik... Szerinted akkor mi legyen ?

2015. ápr. 15. 21:38
 8/14 anonim válasza:
szerintem mindenképp élőben menj oda hozzá ha rászánod magad, abból jobban látja hogy magabiztos vagy és egyből jobb esélyekkel indulsz. :)
2015. ápr. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
IGAZAD VAN! Most te adtál egy ilyen önbizalom löketet KÖSZÖNÖM! Sokat segítettél.... De mit csináljak akkor ha meg akar csókolni mindenki előtt ? Vagy ha netán én vagyok olyan idióta és megcsókolom?
2015. ápr. 15. 21:48
 10/14 anonim válasza:
ha elmegy veled onnantól már sima, látni fogod rajta a jeleket hogy akarja e, nemtudom hány éves vagy nem feltétlen első alkalommal akarja. de látni rajta a jeleket. én először féltem hogy majd lesmárolásnál lekapom vagy valami, de ment magától és neked is menni fog :D egyenlőre hívd el, a csók még ráér
2015. ápr. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!