Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti csak olyan fiúval...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti csak olyan fiúval jönnétek össze akit baráti társaságon iskolában vagy hobbin keresztül ismertek meg?

Figyelt kérdés
Vagy adnátok esélyt egy olyan fiúnak is aki ismeretlenül próbálkozna nálatok?

2019. júl. 16. 19:20
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Jobb szeretek társaságon vagy hobbin keresztül ismerkedni, mert az eddigi tapasztalataim alapján az ismeretlenül ismerkedők csak a külsőm miatt jöttek oda hozzám, de ismerkedni már nem tudtak.
2019. júl. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Én nem tudnék teljesen idegennel összejönni. Eleve beszélni se nagyon tudnánk miről. Egy baráti társaságon keresztül, vagy iskolában megismert valakivel legalább lenne valami közös téma, vagy emberek, akiket mindketten ismerünk.
2019. júl. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem eszerint válogatok.
2019. júl. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%
Attól függ hogyan próbálkozik. Igazából ismeretlenül nem nagyon játszik más mint a "szia tetszel van kedved ismerkedni?" ez meg nekem annyira de annyira nem jön be. Nekem bármilyen ismerkedéshez kell az, hogy az első találkozáskor már lenyűgözzön és beszélgessünk egy nagyon jót. Ezt kb lehetetlen olyannal aki odajön valami sablon sziamizu dumával tök ismeretlenül.
2019. júl. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha így tettem volna, sose ismerem meg a férjem. Teljesen ismeretlenek voltunk egymás számára, netes társkeresőn kezdeményezett, és így ismerkedtünk meg.

Én eleve azt az elvet vallottam mindig is, hogy házinyúlra nem lövök. Vagyis ismeretségi körből nem jártam volna senkivel, legyen az suli, baráti társaság, munkahely. Mert egy szakítás esetén nagyon kellemetlen folyton látni. Ehhez az elvemhez mindig tartottam magam.

2019. júl. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Elvileg nem, de a gyakorlatban mindig így alakult.
2019. júl. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért vannak akik nem félénkek. Nekem baráti, ismerősi, munkahelyi nők mindig tabuk voltak. Maradt a teljesen idegen és azért majd mindig volt barátnőm és lett így komoly kapcsolatom.
2019. júl. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer a vonaton beszélgettem egy teljesen ismeretlen sráccal. Mind a ketten könyvet olvastunk, egymással szemben ültünk. Sírt egy baba nagyon, és néha fel-fel néztünk a könyvből, és ilyenkor összetalálkozott a tekintetünk. Aztán elkezdtünk beszélgetni valahogy és aztán megadtuk egymást elérhetőségét. Egy párszor találkoztunk is, aztán valami mégsem passzolt, de egy szép pár hónap volt. :)


Ugyanakkor volt olyan, hogy leszolított a villamoson egy csávó és inkább leszalltam a következő megállónál, és a következő villamossal mentem tovább, minthogy több időt kelljen vele tölteni, mert attól tartottam, hogy szó szerint veszélyben vagyok.


Szoval szerintem nincs ilyen általános, hogy egyáltalán nem lehet próbálkozni teljesen ismeretlenül, de tény, hogy jóval óvatosabbnak kell lenni. Akiket már egy párszor láttunk, vagy más is tud róla véleményt mondani, azért mégiscsak megbízhatóbb lehetőségnek tűnik. :)

2019. júl. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
57%

Én igen.

Számomra elképzelhetetlen, hogy egy idegennel kezdjek randizgatni...

2019. júl. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!