Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltatok már úgy, hogy szerett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már úgy, hogy szerettetek vkit, minden happy, majd megtudtatok vmit, és akkorát csökkent a szemetekben, hogy egy senki lett?

Figyelt kérdés

2019. nov. 2. 08:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Volt.

Kiderült, hogy házas. Ez nem egyszeri eset volt, sajnos.

Kiderült, hogy rendszeresen 14 körüli lányokkal flörtölt, és velem is csak azért kezdett, mert ennyinek gondolt. Ez volt eddig a legdurvább, szerintem.

2019. nov. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%

Igen. Kiderült hogy bi hajlamai vannak.

Addig sem lattam ugyan benne egy igazi ferfit, de ezutan mar hozza sem tudtam nyulni nem erti miert szakitottam en meg nem tudom azt sem hogyan indokoljam mi bajom volt vele.

Pedig pedzegettem hogy a szex volt problemas, de egyböl hàrit hogy az nem lehet, mert ez meg mert az, most hogy adjam elö mégis hogy most meg màr undorodom ujabban töle?

2019. nov. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
Kiderült, hogy análmániás... Na, én ott engedtem el.
2019. nov. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
5%
#3 Pedig az milyen jó dolog.
2019. nov. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%
Majd akkor legyen jó dolog, ha a te ánuszodat bsszák szét. :)
2019. nov. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Ypszilon1980 ***** válasza:
87%
Igen, sajnos van ilyen sok esetben, mert a szerelmet elég kis fal választja el az utálattól, szóval ha valami hirtelen nem stimmel és rádöbbensz, akkor utálatba átmegy. Nálam is volt, a lányról kiderült, hogy kattant és óránként változott a véleménye, hazudozott állandóan, meg amit megígért utána elfelejtette, így nem lehetett tudni mikor mit akar.
2019. nov. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
89%
Igen.Megtudtam,hogy rajtam kivül egy másikat is hűlyit.Na akkor lett vége.
2019. nov. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
91%
Amikor kiderült, hogy szeretője volt és a mi pénzünkön tartotta el, miközben ők Párizs utcáin sétálgattak, én injekciót kaptam a gerincem mellé. Na attól a pillanattól ahogy a r. anc kitálalt olyan szintű undort érzek azóta is az exem iránt, amit szavakkal nem lehet leírni.
2019. nov. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
8%
#5 Nőként írtam, de látom nagyon kulturált vagy. :))
2019. nov. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Kulturált ÉS biológus.
2019. nov. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!