Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Átlagos kinézettel, miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlagos kinézettel, miért nem próbálkozik nálam senki? (N)

Figyelt kérdés
A kérédés adott.

2019. szept. 27. 17:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
34%
Próbálkoznak, csak észre sem veszed őket. Mondom ezt lányként.
2019. szept. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
16%
Nem bátorítod őket.
2019. szept. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
61%
Lehet, hogy próbálkoznak, csak te nem figyelsz oda. Én ezt tapasztalom. Megpróbálok beszélgetni lányokkal de válaszra se méltatnak.
2019. szept. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
52%
Nem bátorítod őket közeledésre, nem vagy nyitott, esetleg nem jársz eleget társaságba. (házibulik, egyetemi tankörtársak, kollégium, szakkörök, nőként igazából nem annyira egetverően nehéz)
2019. szept. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
28%
az a fajta csaj lehetsz, aki ha arra kerül a sor, csak fekszik mint egy darab fa
2019. szept. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
55%
Túl zárkózott vagy és félnek tőled. Aki zárkózott és nem ad jelet például mosolyollyal, azt lekönyvelik nyomi csajnak. Ha akarsz valamit akkor legyél nyitott, beszédes és mosolygós.
2019. szept. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Ha nekem kell udvarolni egy pasinak, az nem férfi.

Mondom ezt úgy, hogy az eddigi összes párkapcsolatom esetén én kezdeményzetem. (a leghosszabb 6 évig tartott)

Elfáradtam.

Aki akar valamit, az kezdeményezzen, én is így tettem anno.

2019. szept. 27. 17:47
 8/16 anonim ***** válasza:
17%
Így van kérdező! Nekem eddig életemben 2 alkalom volt mikor én "udvaroltam".Egyébként mindig van aki udvarol nekem és ez régebben is így volt! Többet nem teszem! Még ha beledöglök sem!
2019. szept. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
61%

"Ha nekem kell udvarolni egy pasinak, az nem férfi."


Azt ugye tudjátok, hogy manapság az esetek 80%-ban a telefonjukat nézik az emberek, nem beszélgetnek és külön sértésnek veszik ha valaki hozzájuk szól. Amint odamennék hozzád, hogy tetszel nekem és meginnál-e velem valamit, rögtön elküldenél melegebb éghajlatra mert ez milyen nyomulós szöveg már...

2019. szept. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Rockarc ***** válasza:
22%

Pontosan mitol gondolod, hogy valtozni fog valami? Ha meg azok is elkerulnek, akik csak kihasznalni akarnak, akkor azert komoly gondok vannak.


43F

2019. szept. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!