Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor erdemes egyutt maradni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor erdemes egyutt maradni?

Figyelt kérdés
18 eves vagyok,szeretem a jelenlegi paromat,viszont erzem es tudom,hogy ez nem fog koztunk orokke tartani. Szeretem ot,es jol erzem magam vele,de szerintem korai meg hazassagon gondolkodni,es azt is erzem,hogy koztunk a hazassag nem mukodne. Beszelgettem errol barataimmal,es megkaptam mar azt is,hogy vele szemben ez csunya dolog,es ha nem vele akarom leelni az eletem,akkor miert nem szakitok? Most mar nem tudom eldonteni,hogy nekem van vagy nekik igazuk.. fiatal vagyok,muszaj lenne azt erezzem,hogy vele szeretnek caaladot alapitani?vagy eleg az egyelore hogy jol erezzuk magunkat,tart ameddig jol mukodik,aztan az elet majd hozza magaval a megfelelo tarsat..?

2019. nov. 2. 09:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem muszaj azt érezni, hogy vele akarsz családot, de azt semmiképp sem kellene, hogy nem fog örökké tartani. Mikor én összejöttem a párommal, ugyanúgy nem tudtam, hogy mi lesz, meddig fog tartani, de azt biztosan éreztem, hogy ami most van, az így a lehető legjobb és nem akarok mással foglalkozni, nem érdekelnek más pasik, nem vonz a szingli élet és a kötetlen kapcsolatok, megvan mindenem mellette, amit egyedül is szerettem csinálni és jött hozzá pluszban még pár dolog, amitől úgy éreztem, hogy igen, én itt és most ezt szeretem csinálni és ezt akarom. Ennek jó pár éve és azóta is ezt érzem. :D Majd kiderül, hogy előbb halok meg, minthogy másképp érezzek vagy sem, de amíg erre nem szolgál rá, szerintem eléggé megingathatatlan ez az érzés.


Ha nem vagy biztos abban, hogy ez így jó, akkor ne folytasd. Ha akkor ezt érzed, mikor nincs baj a kapcsolatotokban, akkor szinte biztos, hogy nem lesz hosszúéletű, mert a konfliktusok során méginkább ezt fogod érezni és nem lesz benned meg úgy a törekvés, hogy küzdeni akarj érte vagy meg akard javítani, ha valami nem okés.


Egyébként meg fiatal vagy, ha jól sejtem, most végzel a gimivel vagy mostanában végeztél. Szerintem ebben a korban igenis jó szinglinek lenni. Én nagyon élveztem úgy belecsöppenni az életbe, hogy nem kellett felelnem senkiért, aki szeret és akit szeretek. Szép volt, jó volt, elég volt ugyan, de utólag örülök, hogy ebben az időszakban szingli voltam, akinek nem kell foglalkozni a pàrjával semmilyen szinten. Az "igazimat" rá 5 évre találtam meg csak. Ráérsz vele te is még. :)

2019. nov. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Noren1989 ***** válasza:
57%

Figyelj, ha nem érzed, akkor felesleges az embered idejét húzni.


Megjegyzem, igen kevés működő hàzassàg született az első kapcsolatokból. Még sokmindent meg kell tapasztalnod szerintem, ami jó tàrssà tehet.

2019. nov. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
36%
Ha nem érzed azt, hogy vele elképzelhetetlen, akkor miért ne lennétek együtt? Nyilván egyikőtök se most akar még házasodni. És igen, vannak 1. kapcsolatból jól működő házasságok.
2019. nov. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem meg 18 évesen egyáltalán nem kellene azt érezned hogy vele fogod leélni az életed és családot alapítani. Mert rettentő fiatal vagy, sok mindent kell még megtapasztalnod és amúgy is manapság ez baromi ritka.

Miért is kéne 18 évesen ezen gondolkodni?

Ha szereted és szeretsz vele lenni akkor miért kéne szakítani ha működik.

2019. nov. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!