Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 20 évesen érdemes-e már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 évesen érdemes-e már gondolni a nem is olyan távoli jövőre és együtt maradni egy olyan férfival, aki nem olyan családcentrikus és a késői szülés híve?

Figyelt kérdés

24 éves a párom és 6 hónapja vagyunk együtt. A minap elbeszélgettünk a családról, mint értékről, és kiderült, hogy ő maximum egy gyereket akar és 35-40 éves kora között, de inkább 40 közeli életkorban. Én teljesen másképp gondolkodom. Én 25 évesen már meg szeretném szülni az első gyermekem és minimum kettő lurkót szeretnék. Mindketten elég szilárdan ragaszkodunk az elképzeléseinkhez. Én nagyon idegenkedem attól, hogy a harmincas éveimben vállaljak babát, és 35+-osan ki van zárva nálam, hogy akkor kezdjek el gondolni a családtervezésre. 35 felett már annak örülnék, ha egyáltalán megtörténne a megfogantatás, ráadásul testvérről szinte már szó sem eshet, még idősebben.


Egyelőre maga az életszakasz még messze van tőlem, mert van két év az egyetemből és szülés előtt körülbelül még két évet szeretnék dolgozni. De ha arra gondolok, hogy 15 éves sem olyan régen voltam, akkor arra következtetek, hogy 25. életévem sem olyan soká fog bekövetkezni.


2016. márc. 13. 10:12
 1/4 VirágésBence ***** válasza:
Ez viszont jelenthet elég nagy problémát a későbbiekben, hogy nem tudtok egy ilyen fontos dologban kiegyezni, szerintem próbálkoznotok kéne hátha sikerül kiegyezni, ha meg nem akkor ez akár egy szakításhoz is vezethet. Persze nem jó, ha valamelyikőtökre a másik csak ráeröltet egy életcélt.
2016. márc. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A jövőre mindig gondolni kell(ene), bár az embereknek nem nagy erőssége, ezért van ennyi luzer.
2016. márc. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem gondolj a jövőre, hiszen ha neked ilyen fontos a gyerekvállalás, nem érdemes föláldoznod egy pasi oltárán sem, mert ha együtt maradtok, később ez a rossz érzés csak fokozódni fog, mert ilyenben a pasik nem szoktak engedni a hallottak alapján.

De azért arra is gondolj, hogy nem egyszerű normális párt találni manapság, de ha például eddig sikerült jókat kifognod, én simán szakítanék a helyedben, és legközelebb ezt a kérdést már ismerkedéskor fölvetném. (Persze nem úgy, hogy velem mikor akar gyereket, hanem úgy általában.)

2016. márc. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy rögtön szakítani kellene, át lehet még beszélni többször a dolgot, de ha ez mindkettőtöknél olyan dolog amiben nem akartok kompromisszumot kötni, akkor nem hiszem, hogy erőltetni kellene a dolgokat. Bár még fiatal vagy, és nem most tervezed a dolgot, de ha nem egyeznek meg a távoli terveitek nem érdemes egymás idejét húzni.
2016. márc. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!