Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes vele maradni?

Figyelt kérdés

22 éves lány vagyok, 2 éve vagyunk együtt a párommal. Külön élünk a szüleinkkel.

Én mostanra oda jutottam, hogy nélküle is meglennék azt érzem. Viszont ő nem tudom mit érez, szeret, meg beszéljük általában a prblémáinkat, de 100%ban mindig én hozom fel ha van valami. Ő nagyon egy anyuci kisfia. Mindig az van amit anya mond vagy szeretne, meg valahogy az én kívánságom elkallódik. Nem szeretek már náluk lenni sem, kettesben amikor voltunk akkor nagyon jol éreztük magunkat, de ilyen csak akkor van ha nincs ott a "főnökasszony".

A kapcsolat elején párom máshogy viselkedett. Lehet én is. De nem érzem már azt a pezsgést, inkább cssak szenvedés. A szexet sem kívánom, már amugy 2 hete nem volt, pedig ügyes a barátom. De már azt is tehernek érzem, ő meg szeretne és így méginkább máshogy vélekedek róla.

Velem van a baj? Ha esetleg szakításra kerül a sor, hogyan kell megtenni hogy ne hidegzuhanyként érje? Ilyenre nem hiszem, hogy valaha is gondolt volna, hogy megtörténhet.


2019. okt. 8. 13:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A szemébe nézel és azt mondod, hogy: Részemről sajnos már nem működik ez a kapcsolat.Elmult a szerelem..

Megkímélni úgysem tudod a fájdalomtól,mert akit dobnak az minden esetben megszenvedi.

2019. okt. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csak abban az esetben érdemes vele maradnod, ha ez a jelenlegi állapot változni fog. Amihez érdemes lenne beszélned vele. Ha ehhez nincs kedved, vagy nem ér már számodra ennyi erőfeszítést, akkor viszont jobb mihamarabb túlesni rajta. Egyszerűen egyenesen közlöd, hogy részedről ez már nem működik. Ahogy az első is írta, felesleges felkészítéssel húzni az időt, mert így is, úgy is meg fogja viselni a másikat, de amúgy jó eséllyel téged is. Minél hamarabb vége, annál hamarabb mindenki továbbléphet.
2019. okt. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha már a szakitáson gondolkodol,jobb túlesni rajta.Csak sajnálatból ne maradj vele,mert az egyiknek se lesz jó.
2019. okt. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!