Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem keres? Ha van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem keres? Ha van valami miért nem mondja meg nekem?

Figyelt kérdés

32 éves nő vagyok szeretoi viszonyban a pasi tőlem 120 km re lakik.

Mindkettonknek van kapcsolata. Viszont erzek felole valami változást amióta neki is lett kapcsolata.

Ha ezt megemlitem neki ideges lesz. Es azt mondja nincs semmi változás ugyanúgy szeret mint előtte. Igen viszont azóta nem is szeretkeztunk ez kb több mint fél év es van amikor csak en irok neki. Ez hogy van akkor most részéről? Ugyanugy szeret mint en öt vagy ezek szerint en jobban ragaszkodom hozzá mint ő hozzám? Mivel van hogy nem is keres egyáltalán se egy telefon se egy üzenet...viszont én nem birom ki hogy ne halljak felőle. Pedig nem vagyunk kapcsolatban egymás parjai.. Szeretoi viszony van köztünk viszont ezek szerint az en erzeseim erosebbek iránta mint fordítva? En akkoris szoktam neki irni mikor parommal vagyok... Mivel egyutt elunk parommal.. Viszont forditva ez ritka eltűnik hosszabb időkre. Nagyon hianyzik olyankor ha nem hallok felőle viszont öt ez nem zavarja ugy látszik mivel el van anélkül is hogy megkerdezné mivel telik a napom vagy hogy vagyok. Ez nem mindig volt igy..csak amiota neki is lett kapcsolata.

Mi a véleményetek? Már csak tartalekba tart engem vagy mit gondoljak? De nekem nagyon hiányzik. Ő viszont elvan a parjaval..pedig azt mondja ugyanúgy szeret mielott lett párja...ez létezik?



2019. nov. 2. 17:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Neki fontosabb a párja, mint te. Már el kellett volna engedned!
2019. nov. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ma azt irta utoljára reggel hogy "jó reggelt! még mielőtt azt gondolnad hogy te nem vagy olyan fontos nekem mint ő... Ennyit írt reggel 7 órakor azóta semmit
2019. nov. 2. 17:29
 3/9 Lachesys ***** válasza:
78%

mi ez a pusztito alparisag?


a pasi leszhar teged, de a jo hir h nem vesztettel semmit, ugyanolyan gerinctelen fhos mint te. parodnak minek jatszod a jokislanyt? pfejj az undorito fajtad.

2019. nov. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem te vagy a párja, nem veled akar foglalkozni. Ha akart volna tőled valamit, vagy jelentettél volna számára bármit is, akkor nem jön össze a párjával. Nem értem, miért olyan furcsa, hogy a párja fontosabb nálad. Te csak egy szerető voltál. Szerintem neked is a párodra kéne több időt fordítanod, ha már együtt is éltek.


Ha annyira hiányzik a pasi, írd meg neki, hogy te többet érzel iránta, aztán majd eldöntitek, mi legyen.

2019. nov. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
Szakadj már le róla! Undorító amit erőltetsz!
2019. nov. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%

Ez a férfi nem akar tőled már semmit. Hagyjad békén. Másrészt neked is, neki is van párja...elég féreg húzás mindkettőtök részéről.


Talán szakítani kéne és nem félrekúúúrogatni. De ehhez egyikőtöknek sincs gerince. Gyáva sza_ar vagy egyedülmaradni.(ahogy a szeretőd is)

2019. nov. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A legrosszindulatúbb ***** válasza:

Megérett a világ a pusztulásra...

[link]

2019. nov. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Várj! Van párod és csak a szeretőd érdekel? Minek vagy párkapcsolatban??

Undorító vagy!

2019. nov. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
90%

Ezzel a pasival semmilyen "kapcsolatban" nem voltatok, csak keféletek néha, meg két dugás között cseteltetek. Ennyi. Ha ennél többről szól volna, otthagytad volna a párod miatta. De nem.


A pasinak most lett egy valódi kapcsolata, nem egy ku.r.vával(mint te), hanem egy igazi nővel. Szóval téged leépített. Nem szakított, hiszen nem is volt kapcsolat. Csak nem keres,nincs rád igénye.


Ezt te nem veszed észre, leszarod, és hisztizel neki,mint vmi fürdősku.r.va.


Törődj inkább a pároddal.

2019. nov. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!