Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiszik azt az itteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik azt az itteni pasik, hogy pénzzel, lakással, kocsival megvehetőek a nők és ezek hiányában pedig semmi esélyük sincs a párkapcsolatra?

Figyelt kérdés

Ma már legalább a 6. pénzzel kapcsolatos kérdést tettél fel a szerencsétlenkedők. Ennek úgy őszintén mi értelme van? Miért kell egymást hergelni teljesen feleslegesen?


Mi hiába mondjuk, hogy nem ettől függ, de jön a többi ugyanolyan szerencsétlen és egymást túllicitálva írják a nagyobbnál nagyobb butaságot, és úgy terjesztik az igéjüket, mintha igaz lenne.


Egyébként ti, akik az ilyen kérdéseket kiírjátok, ti hol éltek? Kikkel ismerkedtek? Vagy csak itt akarjátok direkt hergelni a két nemet?



2019. nov. 2. 21:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
73%
Mert gyökerek és kell valamire fogni a sikertelenségüket.
2019. nov. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
46%
Nekem egyik sincs. Írsz?
2019. nov. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
34%

Pszichologus elemezte hogy mert tudatalatt nekik is a csaladmodell az ahol a ffi a csaladfö, akire lehet szamitania a csaladnak. Es mivel nincs önbizalmuk ahhoz hogy ök kepesek csaladot alapitani/fenntartani marad a nök szidàsa hogy nekik az kell.

Nem. Egy csaladhoz kell egy FÉRFI.

2019. nov. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
49%
Mert lúzerek és a péniszük is sokkal kisebb az átlagnál.
2019. nov. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem a gond az hogy nekik nincs társaságuk, akikkel napi szinten összejárnak, szórakoznak. Otthon ülnek a kis 4 fal között, videoklippeket meg életmódvlogokat nézve ahol pont a fancy életstílust hírdetik, és ettöl azt hiszik hogy ez a normális. Ettöl alakulnak ki olyan gátak a fejekben hogy ha például nincs lamborghinim akkor velem senki nem áll szóba. Miközben az ilyenekkel valószínűleg akkor sem állna szóba senki ha lenne csajozós autó, luxus ház, sok pénz. Ezek csak tárgyak, amiket tök jó ha birtokolsz, de jobban ettől nem fognak szeretni
2019. nov. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
59%

Mert sokkal konnyebb erre fogni a sikertelenseget, minthogy magukba nezzenek, mert az fajdalmas lenne.

Elismerni, hogy igenis ebben az allapotaban luzer es igy is marad, ha valami nem valtozik.


Es akkor most johetnek a

"de ket lanyhoz is odamentem es elutasitottak"

"de lementem edzeni es 2 het alatt smmi sem valtozott, ilyen a genetikam"

"de 165cm-vel nem tudok tovabb noni"


2 eset lehetseges. Hogy igenis luzerek, tetszik, nem tetszik.

Vagy trollok, ezen elvezkednek.

2019. nov. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
45%
Hát azért kíváncsi vagyok közmunkással összejönnél e? :D
2019. nov. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Barnabas333 ***** válasza:
16%
Én sosem hittem ezt. Persze előny, de a jóképű férfi az adu ász...
2019. nov. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

#7


Közmunka és közmunka között is van különbség.

Pl. vannak a kulturális közfoglalkoztatotti programban résztvevők, akik egyébként nagyrészt diplomás emberekből áll, és pl. vannak a 8 általánost se végzett utcaseprők.

2019. nov. 2. 23:03
 10/19 anonim ***** válasza:
60%
Akkor se hiszem el neked, hogy összejönnél egy olyan emberrel, aki havi 60 ezer nettót keres.
2019. nov. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!