Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiszik azt az itteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik azt az itteni pasik, hogy pénzzel, lakással, kocsival megvehetőek a nők és ezek hiányában pedig semmi esélyük sincs a párkapcsolatra?

Figyelt kérdés

Ma már legalább a 6. pénzzel kapcsolatos kérdést tettél fel a szerencsétlenkedők. Ennek úgy őszintén mi értelme van? Miért kell egymást hergelni teljesen feleslegesen?


Mi hiába mondjuk, hogy nem ettől függ, de jön a többi ugyanolyan szerencsétlen és egymást túllicitálva írják a nagyobbnál nagyobb butaságot, és úgy terjesztik az igéjüket, mintha igaz lenne.


Egyébként ti, akik az ilyen kérdéseket kiírjátok, ti hol éltek? Kikkel ismerkedtek? Vagy csak itt akarjátok direkt hergelni a két nemet?



2019. nov. 2. 21:20
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

#10

A te problémád, nem az enyém. Én is voltam kulturális közfoglalkoztatott, de sikerült a szakmámban elhelyezkedni.

Még egyszer, utoljára hangsúlyozom, NEM MINDEGY, hogy honnan indulsz. Nyilván egy nyolc általánost se végzettel nem fogok összejönni, ez alap, nálam minimum kritérium az érettségi.

De az, hogy valaki diplomásként átmeneti állapotként részt vesz egy ilyenben, csak hogy ne legyen munkanélküli, közben meg keresi az állásokat, úgy az teljesen rendben van.

Egyébként hiába magyaráznék is neked bármit, olyan alacsony értelmi szinten vagy, hogy ezt úgysem értenéd meg.

2019. nov. 3. 20:38
 12/19 anonim ***** válasza:
75%
Ok nincs okozat nélkül. TISZTELET A KIVÉTELNEK, de vannak nők akik tényleg a pénzt nézik. Engem már sértett meg nő azzal, hogy lenézően beszélt a kocsimról, csak azért mert Skodám van. Ő azt nem tartja autónak... Hát mondom bocs, hogy nem Audim van vagy BMW-m :D
2019. nov. 7. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 at__us ***** válasza:
56%

A nagy részük sajnos tényleg a pénzre meg a státuszt jelentő dolgokra megy és PONT!!!

Ez a helyzet, lehet szeretni, vagy nem szeretni, de ez van!

Az, hogy ha ehhez a "nagy részhez" hozzáadjuk, hogy ki az akinek a stabil háttér nagyban számít

(amit megint nem a hangyák hozzák össze, hanem a család adja, vagy a Férfi talál valami jól fizető melót!)

akkor tényleg ott tartunk, hogy rettentő kevés nő marad a "porondon", akihez oda lehet menni...

2019. nov. 7. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Amúgy joggal hiszik azt az itteni pasik. Bizonyíték erre, hogy miért választanak 20-22 éves nők jó néhány esetben 30-35 éves férfit maguknak (tisztelet a kivételeknek). Azzal indokolják, hogy a fiatalabb srácok nem elég érettek stb, a 30-35 éves biztonságot nyújt neki, ő férfias stb... Hogyne lenne férfias. 30-35 éves korára egy férfi a munkájában már felküzdötte magát egy jó pozícióba, van már saját autója, saját lakása. Egy 20-22, de még akár egy 25 éves fiú is hogyan teremtse elő mindezt? Főleg ha egyetemre jár, akkor 25 évesen kezdi még az életet csak. Maximum egy albérletre futja, hacsak nem milliomos apuka és anyuka.
2019. nov. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
44%

"Egyébként hiába magyaráznék is neked bármit, olyan alacsony értelmi szinten vagy, hogy ezt"


Ez valami vicc?

Te magad ismered el, hogy csak ideiglenesen jönnél össze közmunkással, mert egyébként biztos jó diplomája van és jól fog keresni :D

2019. nov. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Nekem a hozzaallas szamit!
2019. nov. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

#15


Kérlek idézd azt a mondatot, ahol én ezt írtam.

Előbb tanulj meg mondatokat értelmezni és utána járjon a szád, mert így, csak saját magadat égeted le a b..romságaiddal.

2019. nov. 8. 15:14
 18/19 A kérdező kommentje:

Egyébként teljesen a te szád íze szerint forgatod a mondandókat.

Én csupán írtam egy példát, amit megtapasztaltam és látok. Sima érettségivel is vannak közmunkásként emberek.


És csak úgy nem mellékesen, páromnak nincs is diplomája. :D Több mint 6 éve együtt vagyunk. Mind a ketten minimálbért keresünk.

2019. nov. 8. 15:27
 19/19 anonim ***** válasza:
38%
Az ember alapvető tulajdonsága, hogy először mindig másban keresse a hibát. Különösen igaz ez fiatal korban. Ezért a sikertelen fiúk kitalálnak valami tőlük független okot, amivel magyarázni tudják a bizonyítványukat.
2019. nov. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!