Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az lehet hogy egy férfinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az lehet hogy egy férfinek nincsenek érzései? Vagy ez egy betegség?

Figyelt kérdés
2019. nov. 3. 08:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Nekem se nagyon vannak, nem tartom magam betegnek szimplán ilyen a természetem.
2019. nov. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%
Én inkább állapotnak mondanám, ami olykor lehet, hogy végleges. Én 20 évesen indultam meg véglegesen a lejtőn.. Ma ott tartok, hogy semmi nem tesz boldoggá, rengeteg rossz történt velem és nem számíthatok senkire sem.. Nem is nagyon érzek semmit.
2019. nov. 3. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Sajnálom

:(

2019. nov. 3. 08:21
 4/12 anonim ***** válasza:
74%
Én sem mutatom ki az érzéseimet, csak olyan helyzetben, amiben biztonságosan érzem magamat.
2019. nov. 3. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%
Másabb az ha vki nem mutatja ki,mint az ha nincsennek érzései. Aki nem.mutatja ki változhat,de akinek nincsennek érzései az tragédia. Ne akarjon párkapcsolatot,és ne válasszon olyan munkát ahol szociálisan érzékenynek kell lenni. Nekem van ilyen ismerősöm,tehát tapasztalatból beszélek.
2019. nov. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
82%
Lehet, de valószínűbb, hogy csak nem mutatja ki az érzéseit, mert különben férfiatlannak tartanád.
2019. nov. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
68%
Ez a pszichopata definicioja.
2019. nov. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Minden férfinak vannak érzései. Minden férfi volt kisebb-nagyobb mértékben szerelmes akár viszonzottan akár nem.

Nyilván annyi rossz dolgot látott más házasságában meg kapcsolatában hogy magányt fogadott. Vagy annyit szekálták gyermek- és/vagy kamaszkorában hogy bizalmatlanná vált, önbizalomhiányossá. Plusz nem bízik senkiben sem.

Ezeket tapasztalatból írom. Én sem mutatok szimpátiát, érdeklődést egy nő felé sem ha idegen ha nem. Attól hogy kedves meg rendes meg gondolhat rólam akármit. Nekem meg nincs szükségem arra hogy kitüntessen a barátságával. Vagy akarjon valamit vagy ne. Azt sem tudom honnan látom ha egy nő férfiként tekint rám, és nemcsak egy bolond beszélgetőpartnerként vagy barátként.

Szóval ha nem tudom konkrétan mit akar nem nyitok felé.

2019. nov. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek vannak érzései és a megfelelő emberre be is indulnak.

Aki látszólag rideg, távolságtartó az már nyilvánvalóan csalódott, tehát nagyon is érzett és fél egy újabb katasztrófától.

2019. nov. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem igaz,h nincs olyan akinek nincsennek érzései. De,van ilyen. Jól írják:pszichopata.
2019. nov. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!