Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A legjobb barátnőm barátja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátnőm barátja iszonyatosan rossz hatással van rá. Mit tehetnénk?

Figyelt kérdés

Fiatalok vagyunk, egyetemisták. Az egyik legjobb barátnőmről van szó és a barátjáról. Amióta a barátnőmet ismerem azt hallgattam hogy ő kapcsolatot szeretne és rengeteget szerencsétlen alakkal ismerkedett össze az évek során (legtöbbjével online). Tudni kell a lányról hogy egy elég önbizalom hiányos személy (azért írom le, mert úgy gondolom ez lényeges a sztori szempontjából).

Kb. fél éve van együtt a jelenlegi barátjával aki talán az első igazi "komoly" , hosszú (hosszabb mint 1 hónap) kapcsolata.

Szóval a sráccal nagyon nagy gondok vannak.

Ott tartunk hogy az egész baráti társaság utálja, mindenki számára világos hogy nagyon rossz hatással van a barátnőnkre és senki sem tudja hogyan kéne erre rávilágítani.

A srác (szerintem) kicsit személyiségzavaros. Amikor először találkoztam vele, rettentő bunkó volt, folyamatosan olyanokat mondott hogy biztos engem mennyire zavarba hoz, sosem ültem még ilyen helyes sráccal egy asztalnál és hasonlókat. Egy másik barátnőnknek is hasonló dolgokat mondogatott. A lány szerint akivel együtt jár ez csak afféle álca, valójában egy nagyon visszahúzódó típus és tulajdonképpen is az, mert amikor nem játssza az eszét és nem játssza az egoistát akkor pedig tipikusan ez a szerencsétlen, töketlen típus, nem beszélve arról hogy úgy viselkedik mint egy óvodás , holott már huszonéves.

Ami végképp kiverte a biztosítékot mindenkinél hogy

múltkor úgy adódott hogy elmentünk bulizni sokan. De egy darabig csak a társaság egyik fele bolt ott az egyik kocsmában ahova be szoktunk ülni.

Előre le kell szögeznem hogy soha senkivel semmilyen összetűzésünk nem volt. Aztán egy 6-8 roma társaság valamit beszólt a srácnak , akinek mondtuk hogy ne vegye fel, mert ebből csak ő illetve mi is fog rosszul kijönni.

Erre elkezdett keménykedni hogy ő egyedül (??) odamegy és lerendezi. Később elmentek mosdóba a barátnőmmel, és írva jöttek vissza hogy összekülönböztek ezzel a társasággal holott ők egy szót sem szóltak (mint később kiderült a srác provokálta ki így tulajdonképpen szerencséjük volt hogy nem lett nagyobb bajuk). Elmentünk máshova és a barátnőm és a pasija haza is mentek.

Ezután mindenki elég ideges lett mert épeszű ember belátja hogy mik azok a helyzetek ahol nem kéne így viselkedni és ezzel nem csak magát sodorta veszélybe hanem mindenki mást is. Persze a barátnőm nem látja be hogy ha a barátja képes megmaradni a fenekén és nem keménykedni az égvilágon nem lett volna semmi, egyfolytában védi a srácot aki egy rakás szerencsétlenség és rettentően rossz hatással van a barátnőmre.

Gyakorlatilag olyan lett mint az anyja, mindenhova hozza magával, mindenhonnan hamar lelép mert szegénnyel mi lesz.


Mi meg elviselni sem tudjuk mert az ahogyan viselkedik kritikán aluli. Egy ilyet hogyan lehetne a lánynak megmondani aki a legjobb barátunk? Hogyan lehetne felnyitni a szemét?

Nem akarok ártani nekik vagy bekavarni csak rávilágítani bizonyos dolgokra.

Sajnáom ha kicsit kusza lett, de erről hosszú oldalakat tudnék írni.


2019. nov. 3. 17:49
 1/3 A kérdező kommentje:
6-8 fős*
2019. nov. 3. 17:50
 2/3 anonim ***** válasza:
Le kell vele ülni és elmondani, hogy ez gáz. De ha nagyon szerelme,s nem fogjátok tudni elmagyarázni neki, majd rájön.
2019. nov. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen ezzel tisztában vagyok hogy mivel nagyon szerelmes (bár az isten tudja miért) hiába beszélnénk vele (bár tervezzük) aligha látná be.

Ez amit leírtam kb csak a fele az egész történetnek sajnos.

Tervezünk vele beszélni de kétlem hogy nagy eredményeket érnénk el.

2019. nov. 3. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!