Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nőknek tényleg nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek tényleg nagyon különböző az ízlése?

Figyelt kérdés

Csak mert van itt egy férfi, aki gyakran felteszi a saját képét. Most is kitett egy kérdést, és a nők csak úgy olvadoztak. De tényleg, 80% szerint nagyon helyes a pasi. Láttunk már olyat, hogy valakit átlagosra értékeltek - de a nőknél az átlagos: másnak lehet, hogy kellesz, nekem nem.

Ezzel szemben szinte bármilyen nőről kitesznek képet, szinte biztos, hogy olyan 50% körüli lesz a megoszlás, kinek (mennyire) tetszik. Valaki a pici lányokat szereti, más a magasakat. Valakinek a husis jön be, megint másoknak a vékony. Ugyanez igaz a mellre, hajra, arcra, orra...

Nőknél, úgy tűnik, van egyféle arcberendezés, ami sikeres, a többi meg mind "átlagos", vagy csúnya.


Miért ilyen klónszerű a nők 80%-a?


2019. nov. 4. 20:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Inkább az a vicces, hogy a most pár órája feltett képei mindnekinek tökre tetszenek, a korábbiak alatt meg ment a pocskondiázás.
2019. nov. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem klónszerűek a nők, csak vannak bizonyos maszkulin jegyek, amelyek általában minden nőnek bejönnek. De egyetlen nő sem fog komolyan vonzódni egyetlen férfihoz sem egy kép alapján, még akkor sem, ha ránézésre azt mondja, hogy jó pasi. Ennél egy nőnek sokkal több kell ahhoz, hogy valódi vonzódást érezzen, és sok esetben ilyenkor még a jó külső sem feltétlen szükséges.
2019. nov. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem néhány válasz alapján kár ilyen messzemenő következtetéseket levonni. Ráadásul, ha elolvasod rendesen a válaszokat, akkor láthatod, hogy igazán kb. négy mondta azt, hogy bejönne, a többi borostát akar, meg a személyiségétől is függővé tenné, hogy akarna-e vele kapcsolatot.
2019. nov. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Plusz én nem olvadoztam, hanem leírtam, hogy modell külső, és zárójelben hozzátettem, hogy egyébként viszont nem az esetem.
2019. nov. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Amikor ez a kerdes foglalkoztatott akkor nancy drewnak a my secret gardenje elegge helyretette bennem hogy ok is ugyanugy emberek mint mi, ugyanolyan vagyakkal stb...
2019. nov. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
A nőknek igenis a külső számít. Egy jó pasi láttán elolvadnak és cseppet sem érdekes a belső számukra.
2019. nov. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
70%

Nekem világ életemben az alábbi jött be: sötét haj, sötét szem, szakáll. Én szőke vagyok zöld szemmel.

Ez a pasi is jóképű de valami tuti nem klappol vele ha itt közvéleménykutat ezért valószínűleg hamar kioffolnám, kinézet ide vagy oda.

Azt pedig csak zárójelben teszem hozzá, hogy ázsiában és dél-amerikában ahol minden pasi sötét hajú és sötét szemű, ott minden nőnek a szőke kell kék szemmel. Az kell ami nincs, ez a nőkbe van kódolva. Egy, a nőtől teljesen más karakterű férfitől erősebb immunrendszerű gyerekek szület(het)nek mint egy ugyanolyan kalibertől aki esetleg hasonló problémákat hordoz mint a nő. Az európai nők többsége emiatt a mediterrán típusra bukik a latinak meg az északi típusra.

Azt pedig egy kutatásban kimutatták, hogy a nők ovuláció alatt magasabb arányban választottak maszkulin jegyekkel pl.: szakállal, kidolgozott izmokkal, sötétebb színjegyekkel bíró férfiakat kép alapján. Ennek is egyszerű oka van: magasabb tesztoszteron szintet vagyis erősebb férfit feltételez.

2019. nov. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2019. nov. 5. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!