Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A karrier hiánya, a mamahotelb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A karrier hiánya, a mamahotelben való lakás miért csak a férfiaknál gáz, a nőknek miért nézik el ezeket? Kettős mérce?

Figyelt kérdés
F/28
2019. nov. 4. 11:47
 1/9 anonim ***** válasza:
90%

Te elnézed a nőknek? A férfiaknak nem? Akkor Te kettős mércét alkalmazol.

Az, hogy a nők más szempont alapján válogatnak, az nem kettős mérce.

Válogass te is! Senki se kér titeket, hogy érjetek be annyival, hogy lyuka van, és ürítés után eltakarodik.

2019. nov. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Nekem se nezi el senki, pedig en no vagyok.
2019. nov. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
48%

Mit támadjatok,igaza van!

Ha 1nő otthon lakik,az termeszetes

Jaj szegeny nő!Szemet pasik átvertek

Ugyan már

2019. nov. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
37%

#3: Mondd azt, hogy van saját lakásod! Mi tart vissza? Aztán számolj be róla, hogy hány nőt tudtál randira hívni!

Érdekes, már a legtöbb gimisnek van barátnője, 18 évesen a többség már nem is szűz. Akkor nekik 14 évesen van lakásuk?

Fősulin ugyanez: koleszban vagy otthon laknak, és van szerelmi életük. Alig akad szingli fiú. Biztos a diákhitelből vettek budai villát!

Vajon kik esetében kizáró ok, hogy még otthon lakik? Mi is lehet a választóvonal? Jujj, hát én nem is tudom... Nem is sejtem...

Megvan! A farokméret? 22 centi felett te kapsz lakást a csajtól!

2019. nov. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
55%
Normális ember senkinek nem nézi ezt el, arról meg nem mi tehetünk, hogy vannak olyan igénytelen szutyok férfiak akiknek mindegy milyen a nő, csak szép legyen.
2019. nov. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
28%

Mert mi evolúció,a férfiak voltak mindig is akik erőforrásokat biztosítottak.


Ezen nem értem mit kell fent akadni?

Ez ösztön szint,olvassgass az emberi elméről meg olvasd el a Férfi könyvet Csernustól.

2019. nov. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

"Ha 1nő otthon lakik,az termeszetes


Jaj szegeny nő!Szemet pasik átvertek"


Nem tudom, hogy ti hol éltek, ahol ez lenne a közvélekedés. Én pl nő létemre abban nőttem fel, hogy a családi összejöveteleken ment a fikázás, ha valaki otthon élt ÉS nem dolgozott, a nemi szervét vakargatta, a szüleivel szolgáltatta ki magát felnőtt létére, függetlenül attól, hogy férfiról vagy nőről beszélünk. Az sosem volt lenézve, ha valaki munka és/vagy egyetem mellett élt otthon, szintén nemtől függetlenül.

2019. nov. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Jaaa jaja kettős mérce, hogy a férfiak jelentős része bárkivel leallna, akinek pulzusa van, a nőknek meg kellenek olyan eszméletlenül hatalmas dolgok, mint hogy a férfi adjon magára, és legyenek céljai az életben.


Fogalmatok sincs, mi az a kettős mérce...

2019. nov. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
48%

Ez egy érdekes kérdés. Engem utasított már el nő azért, mert még szülőkkel lakok. Tény, 28 éves vagyok (fiú), de saját vállalkozásom van jó keresettel, saját autóm is van amit én vettem, nem szülőktől kaptam. Erre most lehet mondják sokan, hogy akkor mi a francért élek szülőkkel... Talán mert nem olcsó lakást venni. Albérlet meg kidobott pénz alapból is, de ha egyedül kellene albérletet fizetnem, akkor meg duplán az (mondjuk én amúgy is egy 6000 fős városban lakok Pest megyében, tehát ha albérletbe mennék, igazából csak máshol tudnék, mert itt nincs semmi helyben). Itthon lakva a kiadásaim mellett is félre tudok tenni havi szinten 150-180 000Ft-ot. És nem, nem élősködök a szüleimen. Én vásárolok be, minden olyan munkát elvégzek itthon amit egy családi háznál kell. Füvet vágok, ha kell fúrok, faragok, csavarozok stb... Anyagilag sem húzom le őket, hogy adj már pénzt erre meg adj már pénzt arra... De mint írtam, egymagamnak az albérlet nagyon nem éri meg, lakást meg minek vegyek egyedül? (önerőm egyébként meg lenne a hitelhez). Ha össze jönnék egy olyan lánnyal akinek ez nem számít, hogy szülőkkel lakok, akkor ketten akár elmehetünk egy kis ideig albérletbe és ha komoly lesz az egész közöttünk, akkor sokkal jobban megéri úgy a saját ház, hogy igénybe veszi az ember a CSOK-ot meg amiket még lehet.


Szóval lehet ciki vagyok, mert 28 évesen még szülőkkel lakok, de felépítettem saját erőmből egy vállalkozást, van kocsim, fizetek lakástakarékot, fizetek szabad felhasználású dolgot amit majd bármire fordíthatok, sőt már most 28 évesen fizetek magamnak nyugdíjbiztosítást is. Ciki vagyok, de ha megtalálom a párom, velem legalább lehet jövőt tervezni és nem kell egyik napról a másikra élnünk és azon stresszelnünk mindig, hogy mit együnk. Ha albérletbe elmennék egyedül, akkor a töredékét nem tudtam volna elérni annak amit szerencsére elértem (hálát is adok érte a sorsnak).

2019. nov. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!