Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőmmel összevesztünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmmel összevesztünk egy butaságon és már a szakítás is szóba jött?

Figyelt kérdés

A helyzet, hogy barátnőm nagyon érzékeny és szinte bármilyen apróságon elsírja magát.

Tegnap volt egy veszekedésünk arról, hogy volt régebben egy lány (az exem) akivel elég szabados életet éltünk (szexuális értelemben) és szinte bármiben benne volt pl.: Egy kis szado, popsi ujjazás, popsi nyalás, anális szex, popsiba élvezés stb. és szóba hoztam ezt neki, már azt hogy kipróbálhatnánk valami extrémebbet is.

Majd rám förmedt, hogy "nekem miért nem elég ha a puncijából a szájába rakom, meg többször van kutyapózban ami neki nem annyira meghitt mert nem látja az arcom, de mindig bevállalja mert szeret". Na most én nem tudtam másra gondolni, minthogy perverznek gondol csak burkoltan adta elő, erre mondtam, hogy akkor hagyjuk az egészet.

Azt kérdezte, hogy "ezt most hogy értem?". Mondtam neki, hogy tényleg hagyjuk, felejtsük el egymást. Ezután eltelt egy jó pár óra, kiszellőztettem a fejem, hazamentem és újra mondtam neki, hogy ez így nem megy, csomagoljon össze és menjen. Először láttam, hogy nem akart de aztán elkezdtem én összecsomagolni a cuccait amitől eleredtek a könnyei, elkezdett sírni hát mondjuk ki, és ott állt szegény előttem és sírva mondta, hogy ne dobjam ki engedi az anális szexet csak ne dobjam ki. Egy pillanatra megörültem, hogy hátha tényleg belemegy, de utána lelkiismeret-furdalásom lett mert láttam, hogy tényleg nagyon sírt szegény én meg nem akartam ilyen hülyeség miatt kirakni. Szerintetek?



2019. nov. 5. 09:51
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
95%
Téged kéne úgy kivágni, hogy csúszol. Bunkó szemétláda.
2019. nov. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
98%

Orbitális tahó vagy, mondom ezt férfiként.


Amúgy komolyan örömet okozna úgy fenékberakni hogy rákényszeríted, undorodik tőle, nem élvezi?

2019. nov. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
98%

Szereted ha egy nő sír? Beindìt?

Nem vagy ép eszű ,ha emiatt kiakartad rakni.

2019. nov. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
98%

Vadbarom!!!!

1. Szerinted ki a kis fszom kivancsi ra hogy dugott az exevel???

2. Tenyleg akkora paraszt vagy h raeroltetnel olyat amit nem akar ???


O egy erzelmes lany? Te le se szarod , szerelmes meg vegkepp nem vagy uh tegyek neki egy szivesseget es hagyd ot beken

2019. nov. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
98%

Ezt még párszor eljátszod, és ő fog kirakni téged.

Vagyis inkább szép csendben lelép.

Szegény csaj.

2019. nov. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
10%
-? Helyette !
2019. nov. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
97%

Vagy troll vagy, vagy tényleg ilyen primitív, gerinctelen tahók mászkálnak szabadlábon a világon...

Téged kéne jól farbatenni valami kigyúrt kancigánynak, aztán te is nagyon sírnál, te szerencsétlen barom

2019. nov. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem "szóba jött" a szakítás, hanem TE konkrétan ELKÜLDTED őt, amikor kijelentette, neki már így is elég extrém a szexuális életetek. Szerintem.
2019. nov. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
97%
Ez mióta "butaság"? És nem "szóba jött" a szakítás, hanem te küldted el a p...ba. Sztem örülj, hogy kompromisszumkész barátnőd van, és ne használd ki. Ha neki ez nem oké, akkor ne kényszerítsd rá extrém dolgokra.
2019. nov. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
97%

Istenem de jó, hogy nem ilyen párom van🙏🙏

Ő is ki akarta próbálni, de mivel látta, hogy fáj és mennyire rossz nekem fel se hozza. Én hiába lennék benne nekem fizikai képtelenség, de legalább ő tiszteletben tartja és nem kényszerít vagy akar kidobni miatta

2019. nov. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!