Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon jobban szeretem, mint ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon jobban szeretem, mint ő engem? Vagy rosszul látom?

Figyelt kérdés

A barátommal több, mint 2 éve járunk. Tudom, hogy szeret de néha úgy érzem, én jobban ragaszkodok hozzá, mint ő hozzám. Ebben nem vagyok biztos, nem tudom.

Abból gondolom, hogy szeret, hogy minden nap ír nekem, érdeklődik felőlem, hogy telt a napom, kedveskedik nekem valamivel, csokival vagy mással. Nemrég elmentünk kirándulni, ide is főleg azért, mert mondogattam neki, hogy de szívesen elmennék valahova, csak nincs rá idő meg nincs kivel (ez még kicsit korábban volt), egy hétvégén meg elmentünk egy napra mert tudta, hogy tetszene nekem. Meg amúgy is megpuszil meg megölel de néha kifejezetten örömmel, össze-vissza puszilgat, szorosan megölel. Ma úgy ültünk egy szobában (nálam voltunk, nem lakunk együtt) és csak úgy megpuszilt.

Biztos én vagyok a hülye, aki nem látja azt, ami egyértelmű de azért gondoltam, hogy talán nem szeret vagy én jobban őt, mert én hozom fel mostanában a találkozókat vagy engem zavar jobban ha nem jön össze. Például hétvégén úgy lett volna, hogy találkozunk de ő beteg lett, ezért nem sikerült (oké, egyszer elmentem hozzá de az még kicsit a betegség elején volt, nem egészen hétvége) és akkor is engem zavart jobban, hogy nem látjuk egymást. Ő úgy volt vele, hogy bírjak ki pár napot szerdáig-csütörtökig. Meg ma hamarabb ment be a munkahelyére, aztán véletlenül összefutottunk, akkor ő vett engem észre de mivel közel lakok a munkahelyéhez, beugorhatott volna. Tény, hogy az estét beszéltük meg, hogy akkor felhív ha végzett. Lehet túlkombinálom és ezért nem akart először összefutni?

Amúgy is én vagyok az érzelmesebb kettőnk közül de így, hogy általában engem zavar jobban ha nincs találkozó, így bizonytalan lettem. Egyszer kipróbáltam, hogy nemet mondok neki egy találkozó, tesztelni akartam hogyan reagál, meg akkor amúgy se volt ideális és akkor például csalódott volt, hogy nem jöhet hozzám (végül estére áttettük a találkozót). Olyan is volt viszont, hogy azt mondtam ne találkozzunk egy hétig, két hétig és nem annyira rázta meg.


Ölelget, puszil, néha csalódott ha nem lát de sokszor én találom ki, hogy találkozzunk vagy néha őt nem zavarja ha nem futunk össze.

Azt mondja miért nem várom meg, hogy ő maga kezdeményezzen és akkor majd kiderül mit csinálna magától.


Lehet túlgondolom de szerintetek is csak ennyiről van szó?

Vagy nem biztos, hogy szeret?


2019. nov. 6. 11:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem itt az a gond, hogy más a szeretetnyelvetek. Te a minőségi időt akarod, találkozni. Ő szerintem inkább kommunikatív fajta.

Szerintem igen, kicsit ő függetlenebb a kaocsolatban, te jobban függsz, ami nem feltétlenül jó. Kicsit foglald le magad jobban.

Ennyiből egyelőre nem aggódnék, azért a tendenciát figyeld, nem-e romlik, mert akkor már gond van.

30n

2019. nov. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Itt az a legnagyobb probléma, hogy te nagyon szeretetkoldús vagy, valószínűleg korábbi elhanyagoltság miatt. Az a fajta figyelemigény amivel rendelkezel nem egészséges és nem normális. Nem a párod törődik veled keveset hanem neked van irreálisan nagy igényed ezekre a dolgokra. Egy kapcsolatban nem kell mindig egymás seggében lenni, nem is lehet ezt mindig megoldani és ezzel semmi baj nincsen. Egyáltalán nem arról van szó, hogy a párod kevésbé szeret téged, sokkal inkább arról, hogy a te elképzeléseid egy kapcsolatról nagyon gyerekesek, az igényeid pedig nem igazán reálisak,
2019. nov. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ez a mai, hogy hamarabb bejött, kivételes alkalom volt. Máskor csak este látom. Nem talalálkozunk minden nap. Heti 3x talalkozunk és nekem ennyi elég is.

Inkább az nyomaszt, hogy én gyakrabban kezdeményezek, jobban hiányolom, mint ő engem.

2019. nov. 6. 18:12
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, elgondolkodok rajta.
2019. nov. 6. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!