Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/Nők! Ismerkedés terén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők! Ismerkedés terén nálatok mennyire releváns dolognak számít az, hogy az adott pasi dohányzik-e vagy hogy milyen gyakran fogyaszt alkoholt?

Figyelt kérdés
Összejönnétek egy sráccal/férfival, aki elsőre szimpatikusnak tűnne Nektek, de dohányzik vagy akár az átlaghoz képest gyakrabban iszik?
2019. nov. 8. 07:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Mivel én sem élek egyikkel sem, és nem is akarok, így kizáró tényező nálam.
2019. nov. 8. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

A dohányzás nálam kizáró tényező, hányingerem van a szagától, meg magától a mentalitástól is. Absztinens vagyok, de az nem zavar, ha alkalmanként megiszik az íze kedvéért valamit az ember, de ne legyen részeg és engem ne erőltessen.


A férjem is undorodik a cigitől, heti 1-2 sört iszik, többnyire én veszek neki kézműves söröket.

2019. nov. 8. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Ha alkalomszerűen gyújt rá, az nem zavarna, a pia viszont igen, az kizáró tényező.
2019. nov. 8. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

A rendszeres dohányzás kizáró tényező. Még ha csak néha, buli alkalmával cigizik, akkor talán elnézem, de ott is eléggé félő, hogy rászokik rendesen.

A rendszeres alkoholfogyasztást sem tűrném el, az belefér, ha alkalomszerűen iszik és akkor sem kapok pánikrohamot, ha néha-néha berúg, de ha ez a hétvégi program, az nem fér bele.

2019. nov. 8. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Kizáró ok mindkettő, na de mennyi esélyem lenne egy ilyen férfit találni, aki minden más szempontból megfelelne illetve én is neki.

Az élet nehéz.

2019. nov. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Nekem a párom rendesen dohányzik, de ha új párt keresnék lehetőség szerint nem dohányzót választanék. Alkohol nálam kizáró ok(nem a szülinapi, szilveszteri egy pohár bor/pezsgőre gondolok).
2019. nov. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Kizáró ok ha cigizik és ha gyakran iszik.
2019. nov. 8. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
5%
En cigizek, es azert iszogatni is szoktam havi egyszer-ketszer kicsit tobbet, es sok csajom volt, a mostani sem dohanyzik, szoval szerencsere a magyar valosagot aligha tukrozi az itteni valaszadok cigi, pia ellenessege :D
2019. nov. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
62%

#8

Azért nem fura szerinted, hogy ezen nevetsz? Alkalmazkodunk a füstös alkoholos életedhez és ezen kacagsz.

2019. nov. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
82%

8


Múltkor randiztam egy sráccal, aki megivott 5 sört a randin, miközben én nem ittam semmit, mert kocsival voltam. Ő nem zavartatta magát. Azt mondta szinte minden nap megiszik munka után 4-5 sört. Ez tényleg remek irány és életcél


Amúgy nem akarok olyan férfit, aki 10-20 évvel hamarabb meghal, mint ameddig élhetne, csak mert cigizik és az átlagnál többet iszik.

2019. nov. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!