Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy csávó rányomult a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csávó rányomult a barátnőmet? Mit tegyek? Közbe lépjek?

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy egy csávó rányomult a barátnőmre,de nem tudja,hogy én vagyok neki,de már eléggé felbosszant a szitu.A bárátnőmnek imponál a dolog,hogy valaki legyeskedik körülötte.Szerintem nem akar tőle semmit amúgy a barátnőm.Tudom hogy barátnőmbek kellene le koccoltatni,de gondoltam ha ő nem,akkor majd én megteszem.Gondoltam ráirok Facebookon a hülye gyerekre,hogy tipli van,és közlöm vele,hogy nem kellene folytatni eme tevékenységet,ugyan is van kihez hazajönnie a barátnőmnek.Ti közbe lépnétek valamilyen úton,módon?Tudom barátnőmnek kellene közölni ezt,de már nagyon bosszant a dolog.
2019. nov. 9. 06:55
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg beszéld meg a barátnőddel? Ha ráírsz a csávóra, akkor te jössz ki kellemetlenül. Meg egyébként ha a barátnődnek ez imponál és szándékosan nem mondja el neki, hogy te létezel, akkor valószínűleg a jövőben is lesznek ilyenek, amikor valaki jóhiszeműen udvarolni kezd neki, és te leszel a féltékeny. Nem beszélve arról, hogy a csajod mondhatni jogosan lesz mérges, ha te a háta mögött lepattintod a pasit, amit ráadásul teljesen feleslegesen csinálsz, mert ha a csajod nyitott a közeledésére és nem mondja neki, hogy van pasija, akkor lehet, hogy tovább fog közeledni ennek ellenére is, mert akit vinni lehet, azt vinni is fogják- és az elmondásod alapján a csajodat nemhogy vinni lehet, de ő menni is akar.
2019. nov. 9. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

ma 07:04


Nyilván beszéltem a barátnőmmel,az volt az első dolgom.Azt mondta,hogy nem akar tőle semmit,már régebb óta ismeri,ha akart tőle volna valamit,akkor megtette volna.De mostanában viszont a csávó mintha másképpen közelítene felé.Hogy most a barátnőm tényleg nem akar semmit azt nem tudom.De elég kellemetlen szitu,mert nem tudom mi tévő legyek.Tudom,hogy barátnőmnek kellene közbelépni,de én már nem tudom ezt jó szemmel nézni,most nem azt mondom,hogy leverem a csávot,de valahogy tudtára kellene adnom.A baj az,hogy kiderül barátnőm számára,hogy letipliztetem a csávot,akkor annak nyilván nem fog örülni.Szóval mi a megoldás szerintetek ilyen szituba?

2019. nov. 9. 07:10
 3/26 A kérdező kommentje:
Mivel végig nézni sem akarom,hogy a barátnőmre más nyomul,valamit tennem kell.De mit tegyek?
2019. nov. 9. 07:11
 4/26 anonim ***** válasza:
41%

A tipikus...

Szted mit tesz a férfi ebben a helyzetben?

Nem a hisztis majom, a férfi.

2019. nov. 9. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

ma 07:19


Na mit?Dobja a nőt?

2019. nov. 9. 07:38
 6/26 A kérdező kommentje:

ma 07:19


Figyelj erre mindenki másképp reagál,valaki dobja a barátnőjét,mert nem hajtja el a másikat,valaki belehúz és megpróbálja visszaszerezni a barátnőjét teljes egészében,valaki meg tettlegességig megy.Általában ezek a szituk vannak ilyen esetben.

2019. nov. 9. 07:42
 7/26 anonim ***** válasza:
62%

Elég rosszindulatú vagy négyes. Mintha férfit monogám kapcsolatban ne idegesíthetne,hogy a nője totál tiszteletlenül, szingliként illegeti magát más hapsiknak.

Kérdező. Fogd meg szépen a csajod, nyomd a kezébe a telefonját és szólítsd fel, hogy pontosítsa a hapinak, hogy kapcsolatban van veled. Ha nem hajlandó, akkor meg rakd ki szépen és írd meg te a fickónak, hogy csináltál neki heyet, nyomulhat tovább, ha még ezek után is szimpatikus neki a kisasszony.

Amúgy meg a csaj tipikus.

2019. nov. 9. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
40%
Írd meg a gyereknek hogy fszra lesz húzva ha nem kopik le. Csak kemény, ebbe most bele kell állnod :)
2019. nov. 9. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez annyira hihetetlen. Az évek alatt a férjem is kapott ajánlatokat és én is. Mindet megosztottuk egymással és még csírájában elfolytottuk a dolgot. Egyszerűen nem fér bele ha szeretem a másikat. Persze, az egónak jót tesz, de az én egomnak jobb ha a férjem legyeskedik körülöttem. Én sürgősen elbeszélgetnék a barátnőddel, mi az, hogy nem tud rólad a srác egyáltalán? Nem vállal fel? Ha annyira régről ismeri és annyira nem akar tőle semmit maximum beszélgetni ez egy alap információ, hogy párkapcsolatban van. Itt hatalmas probléma nem a fiú, hanem a barátnőd, mert mint mondtam, minden kapcsolatban előbb utóbb lesznek csábítások. Csak ezt egy jól működő kapcsolatban élők tudják kezelni.
2019. nov. 9. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

ma 07:46


Nem tudom miért nem közli vele,én mindig nyitott lapokkal játszottam,soha egy barátnőmet nem csaltam meg,pedig elég sok lehetőségem lett volna,nem nagyképűség de jó pasinak tartanak,számtalan lehetőségem lett volna,de soha nem tettem meg és közöltem,hogy van párom.Volt lány barátom is,aki csak barát volt,de még vele és közöltem,hogy összejottem valakivel.Állítása szerint,ez az kis ficsur csak barát és semmit nem akar tőle,de én meg azért nem hiszem,mert az előző kapcsolataimban még a férfi barátoknak is belettem mutatva,akikkel elég jó viszonyt ki alakítottam és volt,hogy együtt mentünk szórakozni és elfogadták,hogy én vagyok a pasi.Az ilyen bemutatásoknál meggyőződtem és megnyugodtam,mert láttam,hogyan viszonyulnak egymáshoz.De az ő esetében inkább már kb titkolózás van.Barátnömmel közöltem,ha ő nem állítja le,akkor majd én lépek közben.Erre az volt a válasz,hogy akkor őt elfelejtetem.Szóval mi tévő legyek?Nem akarom ölbe tett kézzel végig nézni.Szóval valamit tennem kell...De mit és hogyan reagáljak,ha barátnőm nem lép ez ügyben?Már ez a szitu kezdi szétzilálni az amúgy jól működő kapcsolatunkat és ez a kis köcsög tönkre fogja tenni...

2019. nov. 9. 08:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!