Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy vegyem rá barátnőmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vegyem rá barátnőmet hogy elmenjen pszichológushoz? És nem akarom hogy megharagudjon

Figyelt kérdés

1 éve halt meg az anyukaja és akkor amikor meghalt nem is sírt sokat nem volt szomorú mindig eltereltem a figyelmet. Most ha meglát egy képet az anyjarol sír és nem bírja abbahagyni. Már a képeket elraktam hogy ne nézze. De megint sírt reggel kérdeztem mibaja azt mondta hiányzik neki az anyukaja nagyon. És mondta hogy szokott mostanában vele álmodni. Már dolgozni sem akar menni 3 napja nem volt. Meg sehova nem akar menni.

20eves


2019. máj. 31. 22:55
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Nekem a kutyusom halt meg, én is nagyon bele voltam betegedve. Találtam egy online fórumot, ami kisállatok gyászolásával foglalkozik. Biztos vagyok benne hogy olyan fórum is van, ami szülők, családtagok elvesztése utáni gyászban próbál segíteni. Olyan helyeken mindenki átérzi a másik fájdalmát és jó érzés kicsit kiadni magadból a bánatod.
2019. máj. 31. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
0%
Kúrni kell egy folytaban akkor helyre jön.
2019. máj. 31. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%

"... és akkor amikor meghalt nem is sírt sokat nem volt szomorú mindig eltereltem a figyelmet."


Ez volt a baj. A gyászt meg kell élni, fel kell dolgozni. Akkor nem tudta megtenni, most "kénytelen" megtenni.

Ha tényleg te terelted el a figyelmét mindig, akkor ebben vastagon benne vagy, te is hibás vagy. Nem pszichológus kell neki, hanem egy segítő, megértő társ.


"Már a képeket elraktam hogy ne nézze."


Tedd szépen csak vissza őket. Hagyd, hogy nézegesse. Hagyd hogy gyászoljon, sírjon nyugodtan. És légy mellette CSÖNDBEN, ha akar, úgyis beszél majd, akkor hallgasd meg.

2019. máj. 31. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nevedd rá sehogy. Viselkedj felnőttként.
2019. jún. 1. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor ez most normális?
2019. jún. 1. 00:21
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

itt a pszichologus nem megoldás! most érte el a gyász időszakot... csak annyit tudsz tenni hogy támogatod had sírja ki magát! de azért ne engedd hogy annyira elhagyja magát! a munkából vegyen ki egy kis szabit 1-2 hétre...

az alatt az idő alatt menjetek el valahova néha-néha

2019. jún. 1. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Rettentően buta és tájékozatlan vagy kérdező.

Pároddal együtt olvassátok el a következő cikket:

[link]


Milyen jogon akadályozod meg, hogy megélje a természetes gyászfolyamatot? Azzal nem teszel neki jót, ha nem hagyod, hogy kisírja magát.


Nekem 2 éve és 4 hónapja halt me anyukám 56 évesen, 12 évig küzdött a daganattal. Fél évig rá se tudtam nézni a képekre, utána vettem a bátorságot és elkezdtem nézni. Sírtam egy ideig, de utána jóleső érzés volt, azt éreztem, hogy ott van velem. Elkezdtem naplót is írni, hogy ezzel is oldjam a feszültséget. A mai napig is sírok, de már kevesebbet. Néha szoktam vele álmodni is.


Szóval légyszi, hagyd hogy megélje a fájdalmát!!!!!!

2019. jún. 1. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!