Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Keressem én? :S

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Keressem én? :S

Figyelt kérdés

Nos, arról lenne szó, hogy tegnap azt mondta barátom, hogy éjjelig melózik.. de közbe egyik haveromtól megtudtam, h elment haverjainkkal inni.. Telója persze lemerült h ne tudjam hívni meg semmi -.-" azóta nem is írt.. és most nemtudom mivan, esetleg írjak neki én? de az nem lenne gáz, h ő baszott át úgymond, és még én keresem? :S

Meg hát nem is tudom, mert mostanába elég furcsa.. azt mondta h szeret, de csak akkor mondja hogyha bevan baszva.. de sms-t ha ír, akkor oda mindig írja.. nemtudom, én mondtam neki hogyha nemérzi akkor nemkell mondania... De, ma mképp szeretném vele megbeszélni dolgokat, hogy egyáltalán akarja-e.. de nemtudom, mert ismerem, és tudom, hogyha szakítani akarna, akkor megtette volna, de semmi... nemtudom mivan, és már kikészülök :S


2010. júl. 18. 12:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ne keresd, ezek után föleg ne hogy átbaszta a fejed,igaz ö nem tudja hogy te tudod hogy hol volt, de akkor ezek szerint azis kiderült hogy nem öszinte hozzád!!! Hát nem tudom csajszi lehet fáj meg most ideges is vagy, de ha igazán szeret akkor majd ö felkeres! És ha beszéltek mond meg neki hogy komolyan gondolja e ezt az egészet mert ha egyszer megtette vagyis nem mond igazat neked akkor még többször is elfogja játszani veled!!!

20/L

2010. júl. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne keresd és amikor legközelebb találkoztok kérdezd meg milyen volt a munkahelyén?:D Aztán vágd hozzá, hogy kanyizik...
2010. júl. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Na igen.. pont ezaz, hogy ő tudja, hogy én tudom hogy nem dolgozott tegnap éjjelig.. és még ígyse ír.. ez esik csak szarul, hogy semmi sajnálom vagy akármi.. most vagy szégyelli magát, ami jobbik eset lenne, vagy pedig le se szarja... ezért vagyok már ki, mert nemtudom hogy mivan...
2010. júl. 18. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!