Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek igaz az a mondás,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igaz az a mondás, hogy ha a férfi nem tartja fent folyamatosan a nő figyelmét, hamar lecserélődik?

Figyelt kérdés
Udvarlási fázisra gondolok.

2019. nov. 10. 22:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez valamilyen szinte oda-vissza játszik.
2019. nov. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, de nem olyan hamar. Azért az esély meg van a változásra. De nem évekig.
2019. nov. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez mindkét félre érvényes... Mondom ezt nőként.



Nyilván az ember ha normális, akkor kapcsolatban már tesz kísérleteket arra, hogy ezt megbeszélje a párjával és kitaláljanak valami másfajta hozzáállást a kapcsolathoz egymás mellett éles helyett, de ha ez nem jön be, sok értelme nincs egy kapcsolatba beleöregedni... De ha ismerkedés alatt sem tudod mit csináljatok, miről beszélgessetek, hogy fogtok akkor, ha összejöttök és éveket töltötök együtt?


Unalmas emberrel én sem kezdenék. Nem azért, mert unalmas, hanem mert számomra az. Ez azt jelzi, hogy nem illünk össze. Attól még lehet klassz ember, hogy nem találja velem a közös hangot és szenvedünk egy téma kivesézésén. A párommal éjszakákat beszélgettünk át. Onnan tudtam, hogy ez működni fog és azóta is úgy vagyok vele, hogy el sem tudom képzelni, hogy megunjam. :)

2019. nov. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem inkább az a tapasztalatom, hogy akkor tartódik fent a figyelem, ha nem teszem oda magam csak fél gőzzel adok magamból...
2019. nov. 10. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindkét félre igaz ez. Az, hogy valaki mennyit udvarol, mennyire figyel rád, mennyi energiát rak a találkozókba elég jól tükrözi, hogy egy kapcsolatba mennyi energiát rakna. Ha valaki már az udvarlási fázisnál se tud dolgozni azért, hogy haladjon valamerre a dolog az egyáltalán nem lesz alkalmas párkapcsolatra. De ez tényleg oda-vissza játék, nem hiszem, hogy nemtől függetlenül bármilyen ép lelki világú ember összejönne olyannal aki már az ismerkedést is telibeszarja és semmit nem tesz bele.
2019. nov. 11. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Igen, ez így van. Magyarul nem kell folyamatosan keresni a nőt, nem kell kimutatni, hogy odavagy érte, mert unalmassá válsz a szemében. Néha kerülni kell, és úgy csinálni, mintha nem érdekelne.
2019. nov. 11. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!