Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőm folyamatosan a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm folyamatosan a testvérével van elfoglalva, én ennyire le vagyok szarva?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel fél éve vagyunk együtt, ő 22 éves én 24, a bátyja 26. A testvére kint dolgozik külföldön tele van pénzzel, üzletvezető. Folyamatosan róla áradozik milyen kocsit vett, milyen ruhái vannak, ő a testvérével mindent megbeszél. Szeretnék már én is egy jobb autót, mint ami most nekem van, erre megszólal a barátnőm, " múltkor láttuk azt az autót amit szeretnél csak elmondom a tesóm simán lehagyta 250 el... "

Múltkor néztem telefont, egyből a bátyja jutott eszébe, "jaj el is felejtettem néztem neki telefont elküldöm neki " ...

Értem én jó testvérek és szeretik egymást de én hol vagyok? Ilyenkor úgy érzem hogy, én egy senki vagyok pedig sokat dolgozom hogy előrébb jussak és nem vágyom külföldre...

Jelenlegi napi 10 órákat dolgozom, és mellette van egy másodállásom.



2019. okt. 28. 11:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

1. A testvere nem a pasija akivel versengened kell.

2. Ugyanakkor ezeket vele is beszeld meg hogy ilyenkor kisebbsegi komplexusod van, es letori a motivaciod.


Oszinteseg a legegyszerubb ut.

2019. okt. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
52%
rúgd ki,ez még gyerek,és csak a pénz számit neki.nemérdekled,nemlátod? ne légy szánalmas.
2019. okt. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Savlekotő ***** válasza:
100%
Édes testvérek? Amugy nincs jövőtök,teljesen más világ vagytok.
2019. okt. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Édes testvérek, igen.
2019. okt. 28. 11:57
 5/11 Savlekotő ***** válasza:
68%
Egy pénzes újgazdag libának tűnik,kerüld el mert csak pénzcsap leszel aki 10 12 dolgozik le lesz szarva aztán lepattint ha jön pénzesebb. Lehozhatod neki a csillagokat is de csak azt fogja látni h miattad lett sötét.
2019. okt. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%

Hát,ha neki a bátyja körül forog minden, és te meg egyáltalán nem érdekled , akkor az szívás.


Volt itt amúgy régebben egy kérdés, kicsit másfajta, de volt ezzel összefüggés, tehát az, hogy olyan volt a csaj, mintha a testvérével lenne párkapcsolatban, a pasiját meg jóformán le se carta. És asszem, házasodni készült a pasi meg a csaj, de itt a gyakorisok megírták neki, hogy nem javasolják.

2019. okt. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Fura, hogy ennyire a bátyja fenekében van. Beszéld meg vele, hogy kezd átesett a ló túloldalára, ne hozzá hasonlítgasson mindent és mindenkit.
2019. okt. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

mindig azt mondja én vagyok az igazi számára, meg minden, de az, hogy folyamatosan a bátyja dolgaival jön, nagyon nem érdekel...

most az előbb is, " jaj a tesóm kever valami nővel de jóval fiatalabb nála, nagyon gáz, " mintha az anyja lenne, lehet félti vagy nem tudom, de azért ez sok, hogy ennyire körülötte forog a világ

2019. okt. 28. 13:06
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon isteníti a bátyját. Amolyan apafigura lehet neki. Mit lehet tudni a szülőkről?
2019. okt. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Szülők elváltak, apukája rendőr volt, vele él együtt és nagyszüleivel, valamint Testvérével
2019. okt. 30. 20:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!