Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lanyok akiknek volt mar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok akiknek volt mar szexkapcsolatuk, tapasztaltatok ilyet mar?

Figyelt kérdés
Arra gondolok hogy a pasi mondjuk veget vet az egesznek mert megismerkedett valakivel ... de egy ido utan ujra megkeresett titeket valamilyen formaban?
2019. nov. 11. 01:04
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
41%
Nem unod?
2019. nov. 11. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
Mit?
2019. nov. 11. 01:40
 3/36 anonim ***** válasza:
93%
Volt. Néhányszor lefeküdtünk még, mikor épp fasírtban voltak a csajjal. Ennek már sok éve, azóta összeházasodtak.
2019. nov. 11. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez már nagyon az alja. Én szexkapcsolatban is elvárom a tiszteletet, ha egyszer véget vet neki, akkor maradjunk is annál, nem táncikálunk jobbra-balra.
2019. nov. 11. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 Zsoltmester ***** válasza:
26%
Miért vagytok ilyen undorítóak hogy sex kapcsolatba belementek? Vegyetek vibrátort amíg nem lesztek szerelmesek.
2019. nov. 11. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
58%
Azért az undorítóság nem itt kezdődik, két intelligens ember között nagyon szép pillanatokat lehet megélni egy lazább szexkapcsolatban is, ahol a felek korrektek egymással. A kérdező sajnos egy lábtörlő szintjére süllyedt, de gondolom, rendes párkapcsolatban sem lenne különbb. Nem akarlak megbántani csak gondolkozz el rajta miért akarsz olyan pasival szexelni aki csak üríteni akar ha nincs ló jó a szamár alapon.
2019. nov. 11. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 Zsoltmester ***** válasza:
24%
Bele lehet magyarázni a szép pillanatokat az ürítésbe ugye? Szerintem két intelligens ember tiszteli annyira egymást hogy ha nincs köztük kapcsolat akkor nem szexelnek, ergo nem használják egymást.
2019. nov. 11. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom,hogy megismerkedett-e valakivel, de lezártuk, közös megegyezéssel, aztán keresett. Aztán Ő zárta le, majd ismét keresett. Az már más kérdés,hogy én nem kezdtem újra. De nem firtattam miért is zárta le. Okot ugyan mondott, és ez nem a mással történő megismerkedés volt.Arra hivatkozott, ami tény,hogy keveset tudtunk találkozni.
2019. nov. 11. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
64%
Zsoltmester: "Nem használják egymást" -mert elkopsz tőle vagy mi a fene? Kölcsönösen adtok egymásból amivel mind a ketten jól jártok. Én sem azt mondom, hogy ez a helyes meg milyen jó, de van az a helyzet amikor ez a kézenfekvő és azért nem kellene valakit leundorítózni.
2019. nov. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 Zsoltmester ***** válasza:
39%
Nem azért mert elkopok, hanem mert nem egy állat vagyok és van tartásom, nem fogok egy másik embert arra használni, hogy megdugjam. Mit fogok adni magamból akkor annak akibe szerelmes vagyok. Nem prostituálom magam. De neked ez magas szóval ne is menjünk bele. 🙂
2019. nov. 11. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!