Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lanyok akiknek volt mar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok akiknek volt mar szexkapcsolatuk, tapasztaltatok ilyet mar?

Figyelt kérdés
Arra gondolok hogy a pasi mondjuk veget vet az egesznek mert megismerkedett valakivel ... de egy ido utan ujra megkeresett titeket valamilyen formaban?
2019. nov. 11. 01:04
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem Neked még nem jött össze egy szexkapcsolat sem, ezért inkább azzal vígasztalod magad, hogy az ördögtől való. Szerintem is hagyjuk, mindenki úgy éli az életét ahogy szeretné. Többet nem írok 😉
2019. nov. 11. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 A kérdező kommentje:

Egy szoval nem irtam hogy lefekudnek vele !!!

Nem ertem minek ez a tamadas

2019. nov. 11. 08:48
 13/36 A kérdező kommentje:

53%

Teged megcsaltak ? Mert az latszik h szar eleted van ha ennyire azzal foglakozol ki mit csinal.

Nem fogok egy idegennek magyarazkodni miert mentem bele egy ilyen helyzetben, de en igy jonak lattam akkor es ehhez senkinek semmi koze.kerdesem arra iranyult hogy tortent-e mar veletek ilyen, nem erre vagyok/ varok..:

Aki normalisan valaszolt annak koszi :) ha valaki tud mocskolodas nelkul valaszolni ,nagyon szivesen eloldvasom.



(Kerdestol fuggetlen:Nem ertem miert kell mindennel elhordani valakit azert mert belemegy egy szexkapcsolatba, amivel nem bant meg senkit ,nincs hatassal senki masra,ket emberrol szol! Egybol el kell hordani az embert mindennek? Azert lassuk be ennel vannak sokkal rosszabb dolgok amit egy ember tehet. Es ha mindenki szerelembol szexelne ... hat megoldana a tulnepesedesi problemat a foldon)

2019. nov. 11. 08:58
 14/36 anonim ***** válasza:
54%

Mindenkinek szíve joga/érzése,hogy belemegy-e ilyenbe. Én nem ítélek el senkit ezért, főleg ha tartós szexkapcsolat.

Adódhat olyan élethelyzet amikor valaki nem akar tartós párkapcsolatot, de szexre szüksége van. Ilyen régen is volt, csak nem beszéltek róla.

2019. nov. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
55%
Zsoltnak van igaza. Ösztönlények vagytok.
2019. nov. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:
Tehat hogyha ket ember megismerkedik egy szorakozohelyen es megtortenik egy egyejszakas kis kaland , akkor a csaj mar prostitualt 😅figyelmesebben visszaolvasva a kommenteket , el se tudom kepzelni ti hol eltek
2019. nov. 11. 09:13
 17/36 anonim ***** válasza:
55%
Nem erről van szó. Az elvek. A másik testét használod te dinnye. Az embereknek azonnali élvezet kell, de fogadjunk, hogy 10-ből 9 ilyen esetnél tojik a másik lelkére, személyiségére. Öncélú kizsákmányolás, vágod?
2019. nov. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:
Nem nem vagom, es nekem volt benne reszem azt hiszem tobbet tudok rolq mint te .mit zavar teged ez? Ameg nem csalnak meg senkit ,wgyaltqlan nem tartom undoritonak. Senkire nincs rakenyszeritve h ezt tegye
2019. nov. 11. 09:37
 19/36 anonim ***** válasza:
57%
Hagyd, kérdező. Frusztrált incelek.
2019. nov. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
86%
Nana. Több komoly, tartós kapcsolattal a hátam mögött biztos incel vagyok. Ha te úgy hívod azt, akinek vannak elvei, tartása, érdekes a fogalomtárad.
2019. nov. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!