Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lanyok akiknek volt mar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok akiknek volt mar szexkapcsolatuk, tapasztaltatok ilyet mar?

Figyelt kérdés
Arra gondolok hogy a pasi mondjuk veget vet az egesznek mert megismerkedett valakivel ... de egy ido utan ujra megkeresett titeket valamilyen formaban?
2019. nov. 11. 01:04
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
48%

Nem tudom,hogy akik nem konkrétan a kérdésre válaszolnak miért is reagálnak rá?

Ezt sosem értettem. Elolvassák a kérdést...ami annyira távol áll Tőlük...és padló alá döngölik a kérdezőt.


Ha az lenne a kérdés,hogy ki ért egyet a szexkapcsolattal, rendben a válasz, véleményt nyilvánít. De így?

2019. nov. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 Zsoltmester ***** válasza:
56%
Nem mindenki akar ám szexkapcsolatot, én sem akartam soha, és soha nem is mentem bele.Van egy szint ami alá már nem megyek és eszem ágában sem volt soha versenyezni az ilyen állati szinten tengődő véglényekkel.🙂
2019. nov. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 A kérdező kommentje:

77% Köszönöm , de nem sért meg vele.

Magától állít ki bizonyítványt.


Bizony egy "véglény(?)" vagyok , mert megcsaltak csalódtam és egy ilyen kapcsolatban éreztem csak jól magam egy ideig. Emelett nem iszom, nem dohányzom ,nem drogozok egyetemre járok , dolgozom. Nem hiszem h a társadálom kárára csináltam amit csináltam, nem gondolom h bűn. Értelmes ember vagyok , akkor hallatom a véleményemet pl egy ilyen oldalon amikor a megfelelő kérdést válaszolom meg vele. Ha Téged a tudat ilyen módón kiakaszt hogy több millió ember él ilye kapcsolatban akkor amikor látsz egy terrortámadást a hírekben be kell vinni a pszichiátriára? Ha ennyire emberi értékekről beszélünk...


Olyan jó hogy nem kell kimenni az utcára, anélkül is megtapasztalhatom mennyire sok a rosszindulatú hülye ember

2019. nov. 11. 10:57
 24/36 Zsoltmester ***** válasza:
0%
A terrortámadás nem hat meg,mert ott egyoldalú az embertelenség ezért az egyszerűen csak szörnyű. A szexkapcsolat amit te annak nevezel az valójában még csak nem is kapcsolat csak összejársz valakivel dugni. Kölcsönösen használjátok egymást egy olyan dologban amit az ember azzal csinál akit szeret és szerelmes belé. Attól,hogy nem dohányzol és som még rajtad kívül az ilyen lelki szegény ez még nem lesz norma.
2019. nov. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:
Nem is kell annak lennie :) de Papolni se kell rola, elintezem 4fal kozott nem zavarlak vele . Akkor te miert zavarsz a kerdesem alatt ? :)
2019. nov. 11. 12:25
 26/36 Zsoltmester ***** válasza:
64%
Látszik hogy mennyire intézed el a négy fal között, ha erről tettél fel kérdést. Azon meg vagy lepődve, ha van véleménye az embereknek róla. Vagy mit vártál hogy jaj ez az nyugodtan feküdj össze mindenkivel akivel úgy gondolod, semmi baj nincs vele sőt, ha otthagy és visszamegy akkor fogadd vissza és mehet a reszelés érzelmek nélkül. Egyébként meg nehogy azt hidd, hogy a szívemen viselem a sorsodat, általánosságban gáznak tartom a dolgot, el is mondtam hogy miért és ennyi.
2019. nov. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 A kérdező kommentje:
Nem , nem ezt vartam mivel nem is ez volt a kerdes 😅 a kerdes nem rolam szolt ha eszrevetted volna ,megis te tettel szemelykedo megjegyzest😅ostoba
2019. nov. 11. 12:49
 28/36 Zsoltmester ***** válasza:
60%
Hát ha én vagyok az ostoba akkor nem tudom hogy te mi vagy...
2019. nov. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:

Nem tudom, egyáltalán megismerkedett-e valakivel, valami hülye kifogással állt odébb. Aztán még vagy kétszer estünk ugyanabba a csapdába. Aztán rájöttem, hogy nekem ez nem való, meg hogy ő milyen ember. Jobb is talán így.. Kihullott az életemből.

A vitátokról meg annyit, hogy értelmetlen. Aki nem élte át vagy alapból elítéli, az csak a maga szemszögét veszi figyelembe.

2019. nov. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
Gondolom az "ellenharcos" érintett volt vmilyen módon,ezért érinti a kérdés ennyire érzékenyen,és ezért reagál ilyen támadóan. Nem vagyok félrelépés párti,de tökéletes sem,hogy bárkit elítéljek.
2019. nov. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!