Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kéne tennem? :s *a kérdés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem? :s *a kérdés túl rövid. *

Figyelt kérdés

Bocsi, lehet, hogy hosszú lesz.

Van egy fiú, aki nagyon jó barátom (volt). Úgy egy hete le akart smárolni, közben volt barátnője, én nem akartam, szóval nem történt semmi. Pár nappal azután megint találkoztunk, mondta, hogy szakított a barátnőjével, és hogy szeret... és megcsókolt. :| mondtam neki, hogy maradjunk barátok. Utánna jófej volt, egy darabig, aztán bunkó lett. Azóta nem nagyon beszéltünk... pedig én kerestem. :/

mit kéne tennem, hogy újra barátok lehessünk?:(

16/L


2010. júl. 18. 13:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát szerintem inkább próbáld megelfelejteni.
2010. júl. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

sztem egyértelmű, hogy nem akar veled csak barát lenni, mert többet érez és így nem lehet csak simán barátkozni. épp el akar felejteni téged, talán majd egy idő múlva ha nem fogod érdekelni úgy, na akkor lehet köztetek barátság,

L/16

2010. júl. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ahol már történt akár egy csók is,ott barátság többé nem lesz:S
2010. júl. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat. : )


utolsó válaszolónak csak annyit, hogy a volt barátaim közül is van egy nagyon jó barátom...


miután mondtam neki, hogy maradjunk barátok, aztmondta, hogy persze, ő megérti.. :/

2010. júl. 18. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!