Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen bugyuta szokásai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen bugyuta szokásai vannak barátnőiteknek, amik mégis hiányoznának, ha nem lenne?

Figyelt kérdés

Volt egy barátnőm, akivel 7 évig voltam együtt. Mindig azt csinálta, hogy a kiflinek levágta az egyik végét, mielőtt megkente volna. Eddig annyira hülye szokásnak tartottam, de most, hogy új barátnőm volt - hiányzott. Vagy például mindig vajjal ette a tejbegrízt. Én nem. Utáltam így. De valahogy ezt is szerettem benne.


Szóval mik azok a számotokra értelmetlen dolgok, amiket szerettek a nőitekben?


2010. júl. 18. 13:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez kedves kérdés!:)
2010. júl. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém mindig új szavakat kreált! Egymás közt még én is használtam Őket, és úgy hozzászoktam, hogy már más előtt is úgy beszélek, és csak néznek hogy mi bajom van... Mindig megnevettet az a kis lüke, hogy ezzel így belém égette magát, pedig már nem vagyunk együtt.
2010. júl. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, hogy offolok, de elmondod, hogy hogy ment tönkre a kapcsolat 7 év után? Nagyon érdekel most ez a téma, ki is írtam rá egy kérdést:) Szerintem barátomnak az idiótaságom hiányozna:D Nagyjából olyan beteges vagyok mint ő.
2010. júl. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Linkeled a kérdésed?:)


Egyébként nem ment tönkre a kapcsolat, csak el kellett költöznie.

2010. júl. 18. 17:05
 5/10 anonim ***** válasza:
2010. júl. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
én lány vagyok. de leírom.. ez igazából nem olyan szokás, de mégis megőrülök tőle, annyira izgatóó: ha kívánja a csókom, mindig hosszan nézi a számat és közbe harapdálja az alsó ajkát.. :D
2010. júl. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

nekem a barátom mikor gondolkozik mindig édesen harapdálja az ajkait és akk mindig meg kell csokolnom

meg ő is új szavakat kreál és én is használom őket és kicsit hülyének néznek

:DDD

2010. júl. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szeret a szájával felébreszteni. Néha másodpercekig nem tudom, hogy álom, vagy valóság.
2010. júl. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Barátom is kitalál új szavakat. Meg én is. Mikor meglát, akár a város közepén, akár otthon, köszön nekem, utána köszön a puncimnak is, megsimogatja óvatosan, csak hogy ne legyen észrevehető, és mondja, hogy "Szia, nunikám!" Ha rájön, akkor olyan erősen meg szenvedélyesen tud csókolni, hogy már szinte megfulladok, de akkor se ereszt el. Nem tud úgy kajálni, ha közbe cigiznek körülötte, pedig ő is dohányzik. Van még egy pár dolog, ami ha szakítanánk, nagyon hiányozna. 5 hónapja vagyunk együtt amúgy. 20L
2010. júl. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

kis béna volt, mindig kiöntötte az italt(volt hogy rám:))

de szinte mindgig kilöttyent

2010. júl. 23. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!