Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk és férfiak, ha van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk és férfiak, ha van párotok, engeditek más lánynak/nőnek, hogy arcon pusziljon vagy hosszasabban megöleljen titeket?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőm pasijával szoktam csinálni ilyesmit (magával a barátnőmmel is egyébként, egyiküktől sem akarok semmit), őket nem zavarja, viszont hallottam, hogy ez r!bancos és tűrhetetlen viselkedés, úgyhogy elgondolkoztam.
2019. nov. 12. 22:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem. Ez fura.
2019. nov. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%
Arcon puszilkodás meg ölelés szerintem normális közönési forma. Engem nem zavar, engedem is.
2019. nov. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Most nem ilyen kétoldalas levegőbe cuppantásra gondolok, hanem egyre, ami tényleg arcra megy, illetve nem feltétlenül csak köszönéskor van ölelés (de nyilván ritkábban, mint friss, turbékoló szerelmesek között, akik nem szégyellik a mutatni külvilág felé az egymás iránti érzéseiket).
2019. nov. 12. 22:29
 4/11 A kérdező kommentje:
*mutatni a külvilág felé (elrontottam a szórendet)
2019. nov. 12. 22:30
 5/11 anonim ***** válasza:
65%
Te figyu, van ám külön tini kategória is.
2019. nov. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Értem, hogy szerinted gyökér, akiben egyáltalán felmerül ehhez hasonló kérdés, de 21 éves fejjel úgy érzem, oda kevésbé passzolnék.
2019. nov. 12. 22:37
 7/11 anonim ***** válasza:
79%
Koszoneskor a puszi rendben van, de csak úgy az olelgetes már túl sok.
2019. nov. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Én nem vagyok magyarországi viszont ott jártam suliba és szereztem néhány barátot. Ez velük teljesen természetes volt. Viszont amikor férjem először látta neki nagyon furcsa volt és azt hitte van köztünk valami, pedig csak nagyon jó barátok vagyunk. Nézőpont kérdése.
2019. nov. 13. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Elég infantilis viselkedésnek tartom :)
2019. nov. 13. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egy bizonyos kor után eléggé gáz. A férjem is visszataszítónak tartaná. Küldött el ilyen "puszilkodós" lányt már tizenévesen is, akkor sem csipázta. Persze még a kisasszonynak állt feljebb, hogy mekkora egy bunkó, mert nem puszilgat egy vadidegen lányt. 😂 Vannak, akik kezdetektől komolyan veszik az ismerkedést, szóval ha normális pasit akarsz, ezt felnőttként nem ajánlom. Szimplán közönségesnek fognak tartani és nagy ívben elkerülnek. Én sem csinálok ilyet, lesülne a bőr a képemről. Most képzeld el ahogy egy anya/apa egy idegen nénit/bácsit puszilgat, fogdos... Teljesen kiakadnának a gyerekeim ha ilyet látnának, ez nem normális dolog.
2019. nov. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!