Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit csináltok, ha épp...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csináltok, ha épp nincs párotok de nagyon vágytok arra, hogy valaki megöleljen, megcsókoljon?

Figyelt kérdés
Néha csak úgy rám jön az érzés, hogy de egyedül vagyok, de csak egy rövid időre, aztán megint minden okés. Azalatt az idő alatt ti mit tesztek (önkielégítésen kívül)? Beszélgettek valakivel vagy mi?

2014. márc. 28. 23:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Felhívom őt, vagy írok neki neten, hogy NAGYON HIÁNYZIK. :)
2014. márc. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
van vagyis volt lány barátom akit szeretek.. és akkor őt megszeretgettem olyankor de most már ő a párom.
2014. márc. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De nem akkor, mikor nincs veletek a párotok, hanem mikor nincs senkitek se.
2014. márc. 28. 23:10
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha nincs párom és ölelésre vágyom, megölelem magam és vágyakozok tovább :)
2014. márc. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mindig van egy olyan srác, akivel ilyenkor kölcsönösen megszeretgetjük egymást. 2 éve bármikor, ha ő vagy én rossz passzban vagyunk, egymáshoz menekülünk. Bár én nem mindig csak hozzá. :) mindig van egy olyan ember, aki szeretethiányt enyhít. Van hogy kapcsolat alakul ki belőle, van hogy csak barátság.
2014. márc. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez ma már a 2. kérdés, amit félreolvasok. Bocsi! :DDD
2014. márc. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
elmegyek buliba :D félóra alatt odajönnek 5en táncolni és ahogy észrevettem eléggé az a módi mostanság, hogy 1 perc tánc után már a számban lenne az illető..
2014. márc. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vágyakozom tovább..
2014. márc. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!